مشخصات دوربین گلکسی S25 اولترا با دو تغییر مهم لو رفت

دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
عکاسی با گلکسی اس ۲۴ اولترا | Galaxy S24 Ultra
براساس اطلاعات فاش‌شده، گلکسی S25 اولترا با تغییرات مهم در بخش دوربین از راه خواهد رسید.
تبلیغات

انتظار می‌رود سامسونگ سری گلکسی S25 را در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۵ (دی و بهمن ۱۴۰۳) رونمایی کند. درحالی‌که هنوز با زمان رونمایی فاصله داریم، اطلاعاتی در مورد مشخصات دوربین گلکسی S25 اولترا فاش شده است.

افشاگری خوش‌سابقه با انتشار پستی در ویبو ادعا کرد که گلکسی S25 اولترا، همچنان از ترکیب دوربین چهارگانه بهره خواهد برد و شاهد ارتقای دوربین فوق عریض و دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال سه برابری خواهد بود.

گلکسی S25 اولترا مانند گلکسی S24 اولترا دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با بزرگ‌نمایی پنج برابری را حفظ خواهد کرد؛ با این تفاوت که دوربین فوق عریض و دوربین تله‌فوتو با بزرگ‌نمایی اپتیکال سه برابری، هردو به حسگر‌های ۵۰ مگاپیکسلی مجهز خواهند شد.

سامسونگ از زمان عرضه‌ی گلکسی S21 اولترا به استفاده از دوربین تله‌فوتو با حسگر ۱۰ مگاپیکسلی برای ارائه‌ی بزرگ‌نمایی سه برابری اپتیکال بسنده کرده است. دوربین تله‌فوتو با وضوح بالا امکان استفاده از فناوری ترکیب پیکسل‌ها (Pixel Binning) را می‌دهد و کیفیت عکس‌های بزرگ‌نمایی‌شده و پرتره را در نور کم بهبود می‌بخشد.

استفاده از حسگری با وضوح بالا برای بزرگ‌نمایی هیبریدی مفید خواهد بود و کیفیت تصویر را بین سه تا پنج برابر بهبود می‌بخشد. دوربین تله‌فوتو با وضوح بالا، امکان عکاسی ماکرو با جزئیات چشمگیر را فراهم می‌کند.

سری اولترا گوشی سامسونگ همواره در فهرست بهترین گوشی های مناسب عکاسی قرار ‌گرفته‌اند و گلکسی S25 اولترا این راه را ادامه خواهد داد. باید منتظر ماند و دید که ارتقا در بخش دوربین چه تأثیری بر قیمت گوشی های سری گلکسی S25 خواهد گذاشت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات