این دوچرخه یک هدیه ویژه به‌همراه دارد: آیفون ۱۶ رایگان!

پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۲
مطالعه 2 دقیقه
دوچرخه کاویار Herzog از جنس طلا
خریداران دوچرخه‌ی برقی سفارشی جدید کاویار قرار است گوشی آیفون ۱۶ را رایگان دریافت کنند.
تبلیغات

کاویار (Caviar)، برند سرشناس مستقر در دبی، نسخه‌ی ویژه‌ای از نسل سوم دوچرخه‌ی برقی Porsche eBike Cross را با نام Herzog معرفی کرد. این دوچرخه مثل اکثر محصولات کاویار از طراحی لوکس بهره می‌برد و به روکش طلای ۱۸ عیار و قطعات فیبرکربنی طلایی مجهز شده است. کاویار یک دستگاه آیفون ۱۶ سفارشی را به خریداران دوچرخه‌ی Herzog هدیه می‌دهد.

این اولین‌بار نیست که کاویار محصولی سفارشی رونمایی می‌کند. کاویار با تبدیل گجت‌های روزمره به شاهکارهایی هنری، برای خود اسم و رسمی دست و پا کرده‌ است. مشتریان این برند علاقه‌ی زیادی به تجملات دارند و Herzog نیاز آن‌ها را برآورده می‌کند.

دوچرخه کاویار Herzog از جنس طلا
Caviar

طبق اطلاعات سایت رسمی کاویار، نسل سوم دوچرخه‌ی برقی کراس پورشه از موتور قدرتمند Shimano، طراحی چشم‌گیر و سواری راحت بهره می‌برد. کاویار زیرساخت دورچرخه‌ی مذکور را برداشته و با تزئینات طلایی، لایه‌ای از تجملات ناب به آن اضافه کرده است.

دوچرخه کاویار Herzog از جنس طلا از نمای بالا
دوچرخه کاویار Herzog از جنس طلا از نمای کنار

ساخت هر دوچرخه‌ی Herzog تا چهار ماه طول می‌کشد که یکی از دلایل آن، ظریف‌کاری‌های جواهرسازی برای به‌کارگیری بی‌نقص طلا است. این وسواس به جزئیات مطمئناً نظر کلکسیونرها و علاقه‌مندان به تجملات را به‌خود جلب خواهد کرد.

نام Herzog برای کسانی که علاقه‌ی زیادی به تاریخچه‌ی پورشه دارند، معنای ویژه‌ای دارد. این نام به دوک‌های وورتمبرگ (Dukes of Württemberg) اشاره دارد؛ سلسله‌ای که بر اشتوتگارت یعنی زادگاه پورشه حکومت می‌کردند. حتی در لوگوی پورشه نیز المان‌هایی از نشان خانوادگی این سلسله دیده می‌شود.

مشخصات فنی دوچرخه‌ی برقی Herzog کاویار هنوز نهایی نشده است و این شرکت انتظار دارد طراحی را تا پایان تابستان تکمیل کند. محصول مورد اشاره از اوایل ۲۰۲۵ برای فروش آماده خواهد شد و برای خرید آن باید ۴۴٬۰۰۰ دلار پرداخت شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات