مدل لوکس آیفون ۱۵ پرو با الهام از پدرخوانده و پیکی بلایندرز رونمایی شد

چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۸
مطالعه 2 دقیقه
 گوشی آیفون ۱۵ پرو کاویار مدل مافیا در کنار مارلون براندو
برند کاویار نسخه‌ی لوکس آیفون ۱۵ پرو را برای علاقه‌مندان به فیلم‌های معروف پدرخوانده معرفی کرد.
تبلیغات

برند لوکس کاویار که به علت سبک عجیب سفارشی‌سازی گوشی‌های بالارده معروف است، مجموعه گوشی‌های جدیدش را با الهام از فیلم‌های مافیایی تحت عنوان Desperado Mafia معرفی کرد.

مجموعه‌ی Desperado Mafia شامل سه طرح سفارشی برای آیفون ۱۵ پرو است. کاویار در تولید طرح‌های Godfather و Revenge و Capone از سه فیلم مافیایی محبوب الهام گرفته‌.

 گوشی آیفون ۱۵ پرو کاویار مدل مافیا از نمای پشتی
Caviar

کاویار در تولید مدل لوکس گوشی اپل، مواد گرا‌ن‌قیمتی مانند تیتانیوم مشکی و رگه‌های طلا را به‌کار برده‌ است. این شرکت به‌منظور احترام به محتوای فیلم‌ها، از حکاکی‌ها و نقش‌های منحصر‌به‌فردی در طراحی گوشی‌ها استفاده می‌کند.

قیمت گوشی جدید کاویار از ۸٬۰۶۰ دلار برای نسخه‌ی Capone آیفون ۱۵ پرو با فضای‌ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایتی شروع می‌شود و به ۱۰٬۲۷۰ دلار برای مدل Revenge و فضای‌ ذخیره‌سازی یک ترابایت می‌رسد.

 گوشی آیفون ۱۵ پرو کاویار مدل مافیا از نمای پشت
Caviar

طراحی مدل پدرخوانده‌ی آیفون ۱۵ پرو، قدرت و ابهت را القا می‌کند. در بدنه‌ی این گوشی تیتانیوم مشکی و رگه‌های براق طلا استفاده شده است. همچنین دیالوگی از فیلم پدرخوانده در قاب پشتی گوشی نقش بسته است. کاویار از این گوشی به عنوان سمبل اقتدار یاد می‌کند.

 گوشی آیفون ۱۵ پرو کاویار مدل مافیا
Caviar

مدل Revenge با الهام از سریال محبوب پیکی‌ بلایندرز، روحیه‌ی جنگندگی و گانگستری را القا می‌کند. جمجمه‌ی شکافته‌شده در قسمت مرکزی قاب پشتی مفهوم انتقام را به کاربران منتقل می‌کند.

نسخه‌ی Capone باالهام از فیلم The Untouchables، مفاهیم انعطاف‌پذیری و شجاعت را منتقل می‌کند.

هر یک از سه مدل آیفون ۱۵ پرو، در قالب ۹۹ دستگاه تولید می‌شوند. کاویار برای انتقال تجربه‌ی لذت‌بخش‌تر به کاربران از بسته‌بندی لوکس برای محصولاتش استفاده می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات