سامسونگ «تعویض نامحدود باتری گوشی» را به سرویس +Care اضافه کرد

جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
نمایی از گلکسی زد فلیپ ۵ در حالت بسته در دست
سامسونگ با افزایش هزینه‌ی یکی از سرویس‌هایش، تعویض نامحدود باتری گوشی را به ویژگی‌های آن اضافه کرد.
تبلیغات

سرویس اشتراکی سامسونک کر پلاس (+Samsung Care) در آمریکا، از ماه می (اردیبهشت و خرداد) قرار است به امکان تعویض نامحدود باتری گوشی مجهز شود. البته این تغییر باعث افزایش دو دلاری هزینه‌ی سرویس خواهد شد.

سامسونگ می‌گوید صرفاً زمانی باتری گوشی را تعمیر می‌کند که درصد سلامت آن به ۷۹ یا کمتر برسد (درصد سلامت ازطریق آزمایشی ویژه توسط خود سامسونگ تعیین می‌شود). همچنین دستگاهِ تحت پوشش نباید هیچ آسیب دیگری دیده باشد.

هزینه‌ی ماهانه‌ی سرویس‌های +Samsung Care و Samsung Care+ with Theft and Loss بسته به نوع دستگاه، متفاوت است (از حدود هشت تا ۱۸ دلار در ماه با قراردادی سه ساله). از ماه می به بعد، بازه‌ی قیمتی سرویس اشتراکی سامسونگ به ۱۰ تا ۲۰ دلار در ماه می‌رسد.

خریداران آمریکایی گوشی سامسونگ با تهیه‌ی سرویس +Care به تعمیر نامحدود، رفع مشکلات سخت‌افزاری پس از یک سال و همچنین تعویض نمایشگر با پرداخت ۲۹ دلار دسترسی خواهند داشت. +Care شامل پشتیبانی ۲۴ ساعته است و فرایند تعمیر و تعویض قطعات را تسریع می‌کند.

سرویس Samsung Care+ with Theft and Loss که سرقت و گم‌شدن دستگاه را هم پوشش می‌دهد، علاوه‌بر گوشی برای تبلت سامسونگ و ساعت هوشمند سامسونگ قابل تهیه است. از طرفی می‌توان سرویس +Care را برای لپ تاپ سامسونگ و هندزفری سامسونگ هم خریداری کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات