قابلیت جادویی گلکسی S24 اولترا از کار افتاد؛ اما نه برای همه

چهارشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
والپیپر ساخته شده با هوش مصنوعی در گلکسی اس ۲۴ اولترا
ظاهرا قابلیت Circle to Search گلکسی S24 اولترا برای برخی کاربران از کار افتاده است.
تبلیغات

سامسونگ سری گلکسی S24 را به قابلیت کاربردی Circle to Search بر پایه‌ی هوش مصنوعی مجهز کرد. این ویژگی توسط گوگل طراحی شده است؛ اما در مراسم آنپکد سامسونگ برای سری گلکسی اس ۲۴ و گوشی گوگل سری پیکسل ۸ معرفی شد و به‌خوبی در رابط کاربری One UI سامسونگ جای گرفت.

براساس گزارش برخی از کاربران، اکنون به‌نظر می‌رسد که قابلیت Circle to Search کارآمدی خود را در برخی از مدل‌های گلکسی S24 اولترا از دست داده است.

کاربران اعلام کردند که هنگام استفاده از قابلیت Circle to Search برای جست‌وجو، هیچ نتیجه‌ای نشان داده نمی‌شود و خطای «به‌نظر می‌رسد که نتایج مناسبی برای جست‌وجوی شما وجود ندارد» روی صفحه نقش می‌بندد.

کاربران، تمام دسترسی‌های لازم را به گوشی داده بودند و Google Assistant را نیز راه‌اندازی کرده بودند؛ بنابراین تنظیمات به‌نظر درست می‌آیند. آن‌ها حتی با بازگردانی گوشی به تنظیمات کارخانه نیز نتوانستند مشکل را برطرف کنند.

برخی کاربران متوجه شدند که جدیدترین به‌روزرسانی گوگل ممکن است علت اصلی این اتفاق باشد؛ بنابر این با رفتن به پلی‌ استور، اقدام به حذف اپلیکیشن گوگل کردند تا به‌روزرسانی اخیر را از بین ببرند. این کار اپلیکیشن را به‌طور کل از گوشی حذف نمی‌کند و تنها آن را به نسخه‌ی قبلی باز می‌گرداند.

قابلیت Circle to Search به کاربران امکان می‌دهد با نگه داشتن آیکون هوم و کشیدن دایره دور سوژه‌ی موردنظر، آن را جست‌وجو کنند و اطلاعات بیشتری را بدون اینکه از صفحه خارج شوند، به دست آورند.

گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولین دستگاهی بود که با Circle to Search وارد بازار شد و بعد از آن دستگاه‌های دیگری مانند پیکسل ۸ پرو و پیکسل ۷ پرو نیز این قابلیت را دریافت کردند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات