یک قابلیت در گوشی های قدیمی سامسونگ غیر فعال می‌شود

جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
برنامه سامسونگ Wallet
دارندگان گوشی‌های گلکسی مجهز به اندروید ۹ و نسخه‌های قدیمی‌تر به‌زودی نمی‌توانند از یکی از برنامه‌های اختصاصی سامسونگ استفاده کنند.
تبلیغات

Samsung Pay یکی از قابلیت‌های کاربردی گوشی سامسونگ محسوب می‌شود. این شرکت سال گذشته Samsung Pay و Sumsung Pass را با ارائه‌ی برنامه‌ی Samsung Wallet ادغام کرد و اکنون قصد دارد به پشتیبانی از برنامه‌ی کیف پول خود در برخی گوشی‌های قدیمی پایان دهد.

سم‌موبایل می‌نویسد گوشی‌های گلکسی مجهز به اندروید ۹ یا قدیمی‌تر دیگر از اپلیکیشن Samsung Wallet پشتیبانی نخواهند کرد.

سامسونگ ارسال اعلان به کاربران گوشی‌های قدیمی را آغاز کرده است تا به آن‌ها درمورد پایان دوره‌ی پشتیبانی از برنامه‌ی کیف پول خود هشدار دهد. این اخطار نشان می‌دهد اپلیکیشن مذکور از تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) روی گوشی‌هایی که از اندروید ۹ یا نسخه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کنند کار نخواهد کرد.

پایان پشتیبانی از برنامه‌ی کیف پول سامسونگ روی گوشی‌های گلکسی S8، گلکسی نوت ۸ و گوشی‌های قدیمی‌تر گلکسی تأثیر می‌گذارد. سری گلکسی S8 و گلکسی نوت ۸ با اندروید ۱۰ سازگار نیستند درحالی‌که گلکسی S9 و گلکسی نوت ۹ آپدیت اندروید ۱۰ را به‌عنوان آخرین به‌روزرسانی سیستم‌عامل دریافت کرده‌اند.

از آنجا که اکنون حدود هفت سال از عمر گوشی‌های گلکسی ناسازگار با برنامه‌ی Samsung Wallet می‌گذرد، احتمالاً بسیاری از دارندگان این محصولات دستگاه خود را به مدل‌های جدید ارتقاء داده‌اند و به‌همین دلیل اقدام سامسونگ برای پایان پشتیبانی در گوشی‌های قدیمی روی تعداد زیادی از کاربران تأثیر نخواهد داشت.

سامسونگ پی به کاربران اجازه می‌دهد کارت‌های اعتباری و نقدی خود را اضافه کنند و پرداخت‌های مختلف را ازطریق NFC و MST انجام دهند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات