بازگشت مشکل قدیمی: خط سبز روی نمایشگر گلکسی S24 اولترا دیده شد

یک‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۱
مطالعه 2 دقیقه
زومیت روی گلکسی اس ۲۴ اولترا | Galaxy S24 Ultra
تنها با گذشت چند روز از عرضه‌ی گلکسی S24 اولترا، نمایشگر این گوشی با مشکل نمایش خط سبز مواجه شده است.
تبلیغات

دو کاربر سامسونگ اعلام کرده‌اند که تنها ۶ روز بعد از خرید گلکسی S24 اولترا یک خط سبز عمودی و یک خط سفید افقی روی نمایشگر گوشی‌شان ظاهر شده است و از بین نمی‌رود.

پیش‌تر کاربران سری گلکسی S20 از مشکل خط سبز روی نمایشگر خود شکایت می‌کردند. سامسونگ، تنها شرکتی نیست که با این مشکل دست‌و‌پنجه نرم کرده؛ بلکه این مشکل در گذشته گریبان‌گیر گوشی وان پلاس و گوشی ریلمی نیز شده است.

اکنون با گذشت چهار سال از تجربه‌ی بد غول کره‌ای، این مشکل برای بهترین گوشی سامسونگ، یعنی گلکسی S24 اولترا، نیز به‌وجود آمده است؛ اما نه به‌صورت گسترده.

خط سفید ظاهر شده روی نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا
خط سبز عمودی ظاهر شده روی نمایشگر گلکسی اس ۲۴ اولترا

بر‌اساس گزارش‌ها، حتی راه‌اندازی مجدد گوشی و استفاده از بازنشانی تنظیمات کارخانه نیز مشکل را برطرف نکرده و این دقیقاً مشابه اتفاقی است که با گوشی‌های سری گلکسی S20 افتاد.

کاربرانی که با مشکل نمایش خط سبز مواجه شده‌اند، از فروشگاه‌هایی که گوشی خود را خریده بودند، تقاضا کردند که یا مبلغ پرداخت‌شده را بازگردانند یا گوشی آسیب‌دیده را تعویض کنند.

ازآنجاکه پیش‌تر مشکل ظاهرشدن خط سبز در گوشی‌ سامسونگ اتفاق افتاده بود، کاربران سامسونگ با آن آشنا هستند؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا این نقصی جدی در گلکسی S24 اولترا است یا به مسئله‌ای نرم‌افزاری مربوط می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات