نرخ رضایت خریداران آیفون ۱۵ پرو افت کرده است

پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
 آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس کنار هم
شماری از مشتریان اپل به‌ دلایل متعددی، خرید آیفون ۱۵ را به آیفون ۱۵ پرو ترجیح می‌دهند.
تبلیغات

حدود یک ماه پس از عرضه‌ی آیفون ۱۵ پرو به بازار، این گوشی از محبوبیت کمتری نسبت به آیفون ۱۴ پرو و آیفون ۱۳ پرو برخوردار بود؛ طبق جدیدترین آمار، محبوبیت آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس رو به کاهش است.

به‌گزارش PerfectRec، مشتریان اپل ضمن بیان اینکه گوشی آیفون مدل ۱۵ پرو نسبت به نسل قبلش ارتقای چشمگیری نداشته است، به‌دلیل ناامیدی از عمر باتری و طراحی دستگاه مورد بحث، خرید گوشی های آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس را منطقی‌تر می‌دانند.

نمودار نرخ رضایت کاربران از گوشی‌های سری آیفون ۱۵

آیفون‌ ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس به‌ترتیب در ماه سپتامبر (شهریور و مهر) از نرخ رضایت ۷۳٫۵ و ۷۷ درصدی برخوردار بودند، اما اکنون با کاهش محبوبیت گوشی‌های یادشده، این اعداد به ۶۶٫۱ و ۷۲٫۵ درصد رسیده‌اند.

از طرفی آیفون‌ ۱۵ و ۱۵ پلاس که در ابتدا به نرخ رضایت ۶۸٫۲ و ۷۰ درصدی دست یافته بودند، اکنون با افزایش محبوبیت در بین کاربران، موفق به کسب نرخ رضایت ۷۸٫۱ و ۷۳٫۵ درصدی شده‌اند.

با استناد به آمار، درحال حاضر آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو به‌ترتیب بیشترین و کمترین محبوبیت خانواده‌ی آیفون ۱۵ را در بین کاربران دارند. البته این آمار مربوط به یک مؤسسه‌ی تحقیقاتی است و لزوماً در سطح جهان دیده نمی‌شود. حداقل در ایران، استقبال از آیفون ۱۵ پرو و خصوصا پرو مکس بسیار بیشتر از مدل عادی بوده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات