ردمی K70E شیائومی قدرت پردازشی بسیار زیادی دارد

چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
مطالعه 1 دقیقه
گوشی ردمی K70E شیائومی رنگ سفید در دست دختری جوان
لیست ۱۰ گوشی برتر میان‌رده‌ی سال ۲۰۲۳ بر اساس بنچمارک انتوتو مشخص شد.
تبلیغات

بنچمارک انتوتو از قوی‌ترین گوشی‌های هوشمند تا آخر دسامبر ۲۰۲۳ (دی و بهمن ۱۴۰۲) رونمایی کرده است و یک رهبر جدید در این لیست وجود دارد. جایگاه اول برای گوشی ردمی K70E شیائومی است، یک محصول میان‌رده که ماه پیش معرفی شد.

متمایز بودن گوشی شیائومی ردمی کی ۷۰ ای به خاطر پردازنده‌ی دیمنسیتی ۸۳۰۰ است که عملکردی برابر با برخی از تراشه‌های پرچمدار دارد. لیست ۱۰تایی بهترین گوشی میان رده را در پایین مشاهده می‌کنید.

لیست ده گوشی برتر میان‌رده سال ۲۰۲۳ بر اساس نرم‌افزار بنچ‌مارک AnTuTu

گوشی جدید ردمی K70E با کسب امتیاز چشمگیر ۱٬۴۱۳٬۴۲۸، جایگاه برتر جدول امتیازات را به خود اختصاص داده است. در رده‌ی دوم گوشی ریلمی GT Neo 5 SE با نزدیک به ۲۵۰٬۰۰۰ امتیاز پایین‌تر قرار دارد.

با اینکه گوشی ریلمی GT Neo 5 SE و ردمی نوت ۱۲ توربو عملکرد ظاهرا ضعیفی دارند اما به خاطر پردازنده‌ی اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۲ چندین ماه است که به طور مداوم در لیست میان‌رده‌های برتر انتوتو قرار داشته‌اند.

با توجه به لیست، قدرت زیاد پردازنده‌ی دیمنسیتی ۸۳۰۰ مشخص می‌شود و با عرضه‌ی گوشی‌های دارای این پردازنده مانند شیائومی سیوی ۴ و پوکو X6 پرو، می‌توان پیش‌بینی کرد که در ماه‌های آینده دستگاه‌های جدیدی را در جدول امتیازات ببینیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات