این مدل ویژه شیائومی ۱۴ است؛ پرقدرت و هیجان‌انگیز

جمعه ۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
مدل محدود شیائومی ۱۴ رنگ آبی نمای پشت
شیائومی به‌مناسبت معرفی اولین خودروی برقی‌اش، مدل ویژه‌ی گوشی شیائومی ۱۴ را نیز به‌نمایش گذاشت.
تبلیغات

شیائومی روز گذشته از نخستین خودرو الکتریکی خود با نام SU7 رونمایی کرد. این خودرو در رنگ‌های آبی دریایی و سبز زیتونی و خاکستری معدنی عرضه می‌شود.

شیائومی در کنار SU7 از نسخه‌ی محدود گوشی‌ پرچم‌دار خود یعنی سری شیائومی ۱۴ و ساعت هوشمند شیائومی Watch S3 با رنگ سفارشی جدید نیز رونمایی کرد. رنگ‌بندی جدید هر دو دستگاه با خودرو SU7 مطابقت دارد.

مدل محدود شیائومی ۱۴ در سه رنگ نمای پشت و جلو

گوشی شیائومی ۱۴ و شیائومی ۱۴ پرو پیش‌تر در رنگ‌های سفید، مشکی و سبز عرضه شده‌اند. اکنون برای مطابقت با رنگ‌های خودرو SU7، هر دو گوشی شیائومی نیز در رنگ‌های آبی دریایی و سبز زیتونی و خاکستری معدنی عرضه خواهند شد. گفتنی است رنگ سبز زیتونی کمی متفاوت با رنگ سبز استانداردی است که در زمان رونمایی اولیه به‌نمایش گذاشته شده بود.

نسخه‌ی محدود این دو مدل تنها با پیکربندی رم ۱۶ گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی یک ترابایت در دسترس قرار می‌گیرند. قیمت گوشی شیائومی ۱۴ و ۱۴ پرو نسخه‌ی ویژه مشابه نسخه‌ی عادی است. مدل‌های ویژه به ترتیب به ترتیب ۴٬۹۹۹ یوان (۷۰۰ دلار) و ۵٬۹۹۹ یوان (۸۵۰ دلار) قیمت دارند.

ساعت شیائومی واچ S3 مدل آبی نمای جلو

نسخه‌ی محدود ساعت هوشمند شیائومی تنها با eSIM عرضه می‌شود. نسخه‌ی آبی‌رنگ دارای حاشیه‌هایی به رنگ آبی فیروزه‌ای با بند مشکی و نواری با همان رنگ آبی است که در میان آن قرار گرفته است.

نسخه‌ی سبزرنگ دارای حاشیه و بند مشکی با نواری به رنگ سبز است. قیمت ساعت هوشمند جدید در مقایسه با نسخه‌ی استاندارد ۱۰۰ یوان گران‌تر است و به ۱٬۰۹۹ یوان (۱۵۵ دلار) می‌رسد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات