اولین عکس از دوربین گلکسی S24 اولترا، شایعه غیرمنتظره را تأیید می‌کند

شنبه ۲ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
دوربین های پشتی گلکسی اس ۲۳ اولترا / Galaxy S23 Ultra
تصویر فاش‌شده‌ی جدیدی منتسب به ماژول دوربین گلکسی S24 اولترا، شایعات قبلی را تأیید می‌کند.
تبلیغات

پس از انتشار رندرهای باکیفیت و فاش‌شدن مشخصات کامل سری گلکسی S24، حالا یکی از افشاگران تصویری واقعی از ماژول دوربین گلکسی S24 اولترا به‌اشتراک گذاشته است که این فرضیه را تأیید می‌کند که این گوشی از دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

شایعات قبلی درباره‌ی قابلیت‌های زوم گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا کمی گمراه‌کننده بودند؛ اما حالا تصویر جدید نشان می‌دهد که اندازه‌ی لنز دوربین تله‌فوتو کاهش فراوانی یافته است. این نشان‌دهنده‌ی کاهش فاصله‌ی کانونی است که تغییر از زوم ۱۰ به ۵ برابری را تأیید می‌کند.

ماژول دوربین  و لنزهای گوشی از نمای نزدیک
ماژول دوربین در گلکسی S24 اولترا

در گلکسی S23 اولترا، مشاهده می‌شود که اندازه‌ی لنز دوربین تله‌فوتو با اندازه‌ی لنز دوربین گلکسی S24 اولترا متفاوت است. اگر تصاویر صحت داشته باشند، تقریباً می‌توان تأیید کرد که گلکسی S24 اولترا که قرار است در ماه ژانویه (دی و بهمن) عرضه شود، به‌جای زوم ۱۰ برابری، دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با زوم ۵ برابری خواهد داشت.

نمای پشتی گوشی بدون قاب شامل لنزهای دوربین و باتری
ماژول دوربین در گلکسی S23 اولترا

گلکسی S24 اولترا احتمالاً فریم تیتانیومی خواهد داشت و از جدیدترین تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره خواهد برد.

سامسونگ هر سه مدل گوشی‌های گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا را گوشی‌های هوش مصنوعی (AI Phone) می‌نامد؛ چراکه انتظار می‌رود این گوشی‌ها با قابلیت‌های گسترده‌ی هوش مصنوعی‌ همراه شوند.

هنور قیمت گوشی های پرچم‌دار جدید سامسونگ مشخص نشده است؛ اما با رونمایی احتمالی این گوشی‌ها در اواخر دی‌ماه، سامسونگ قیمت و مشخصات کامل کهکشانی‌های جدیدش را اعلام خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات