آپدیت اندروید ۱۴ گلکسی S22 اکنون به‌صورت عمومی در دسترس است

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
مطالعه 1 دقیقه
بازدید از سایت زومیت با گلکسی S22 پلاس
سامسونگ به‌روزرسانی پایدار One UI 6 را در دسترس گوشی‌های سری گلکسی S22 قرار داد.
تبلیغات

بعضی از مالکان گوشی سامسونگ گلکسی S22 که از نسخه‌ی بتای One UI 6 مبتنی بر اندروید ۱۴ استفاده می‌کردند، ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) متوجه شدند که گوشی‌شان این رابط کاربری را دریافت کرده است. در آن زمان انتشار محدود بود، اما حالا این به‌روزرسانی به‌صورت گسترده برای گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس و گلکسی S22 اولترا در دسترس قرار گرفته است.

طبق گزارش سم‌موبایل، به‌روزرسانی پایدار One UI 6.0 مبتنی بر اندروید ۱۴ برای سری گوشی گلکسی اس ۲۲ در اروپا آغاز شده و برخی از کاربران هلندی، این موضوع را تأیید کرده‌اند.

مثل همیشه، به‌روزرسانی رابط کاربری سامسونگ به‌صورت مرحله‌ای انجام خواهد شد، بنابراین در همه‌ی کشورها به‌طور همزمان در دسترس قرار نمی‌گیرد. چند هفته طول می‌کشد تا One UI 6.0 برای همه‌ی گوشی‌های سری گلکسی S22 در سراسر جهان منتشر شود.

غول فناوری کره‌ای، زمان‌بندی مشخصی برای به‌روزرسانی پایدار رابط کاربری One UI 6.0 برای گوشی‌ و تبلت‌ گلکسی را منتشر کرده است. به یاد داشته باشید که این زمان‌بندی فقط یک برآورد است و بستگی به پایداری نرم‌افزار و باگ‌های احتمالی دارد.

گلکسی اس ۲۳ اولین گوشی سامسونگ بود که به آپدیت پایدار اندروید ۱۴ دست‌ یافت و گوشی‌های موجود در کره‌ی جنوبی، آن را در هفته‌ی گذشته دریافت کردند. سامسونگ قصد دارد قبل از پایان ماه جاری میلادی (تا دهم آذر) آپدیت جدید گلکسی زد فلیپ ۵، گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی تب S9 را هم منتشر کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات