برخلاف انتظار، نسخه اگزینوس گلکسی S23 FE عملکرد و پایداری مناسبی دارد

دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
تست عملکرد و پایداری گلکسی S23 FE با اگزینوس ۲۲۰۰
آزمایش‌های Extreme و Throttling CPU نشان می‌دهد که گلکسی S23 FE مجهز به تراشه‌ی اگزینوس ۲۲۰۰، ازنظر عملکرد و پایداری، نتایج مطلوبی به‌دست آورده است.
تبلیغات

عرضه‌ی گلکسی S23 FE با تراشه‌ی اگزینوس ۲۲۰۰ ازنظر بسیاری از افراد تصمیمی وحشتناک محسوب می‌شود؛ اما مجموعه‌ای از آزمایش‌ها نشان می‌دهد که این گوشی باتوجه‌به قیمتش، عملکرد مناسبی ارائه می‌دهد. ظاهراً بهینه‌سازی‌های خاص در فرایند تولید پردازنده اگزینوس ۲۲۰۰ و ارتقای راهکار خنک‌کننده، ازجمله دلایل مهم برای عملکرد چشمگیر این تراشه بوده است.

اگرچه تاکنون جزئیاتی از ساختار داخلی گلکسی S23 FE در دست نداریم، سامسونگ احتمالاً با افزودن محفظه‌ی بخار، پایداری عملکرد اگزینوس ۲۲۰۰ را بهبود داده است. علاوه‌براین، شاید این شرکت از فرایند بهبودیافته در تولید انبوه تراشه‌ی مذکور استفاده کرده باشد.

کانال یوتیوب RON Tek گلکسی S23 FE را با برخی معیارها آزمایش کرد. این محصول در آزمون 3DMark Wild Life Extreme عملکرد مطلوبی ارائه داد و موفق شد بیش‌ از ۷۵ درصد عملکرد اصلی خود را در بارهای پردازشی سنگین حفظ کند که واقعاً جذاب به‌نظر می‌رسد.

گوشی سامسونگ گلکسی S23 FE در تست Throttling CPU نیز تا ۷۴ درصد توانست از حداکثر توان خود استفاده کند. نکته‌ی جالب اینکه اگزینوس ۲۲۰۰ در تست Wild Life 3DMark عملکرد بهتری از پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو مجهز به تراشه‌ی تنسور G3 از خود نشان می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات