این گلکسی S23 FE است یا گلکسی A54 پلاس؟ [تماشا کنید]

دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
رندر فاش شده گلکسی S23 FE مدل سفید
رندر ۳۶۰ درجه‌ی گلکسی S23 FE، گوشی موردانتظار سامسونگ را از زوایای مختلف به‌ نمایش می‌گذارد.
تبلیغات

درحالی‌که گلکسی S23 FE سامسونگ هنوز به‌صورت رسمی رونمایی نشده است، همه‌چیز را درباره‌ی این گوشی می‌دانیم. ایوان بلس، افشاگر خوش‌سابقه، رندر ۳۶۰ درجه‌ی گلکسی اس ۲۳ اف ای را در شبکه‌ی اجتماعی ایکس فاش کرده تا بتوانیم جدیدترین گوشی سامسونگ را از زوایای مختلف ببینیم.

همانطور که در رندر ۳۶۰ درجه مشخص است، گلکسی S23 FE سامسونگ شباهت بسیار زیادی به گلکسی S23 و گلکسی A54 دارد. سامسونگ امسال از زبان طراحی مشترکی در بسیاری از گوشی‌هایش استفاده کرده تا حتی دستگاه‌های اقتصادی نیز شبیه پرچمداران باشند.

گلکسی S23 FE نمایشگر ۶٫۴ اینچ فول اچ‌دی پلاس با وضوح ۲٬۳۴۰ در ۱٬۰۸۰ پیکسل و نسبت تصویر ۱۹٫۵:۹ خواهد داشت. احتمالاً نرخ نوسازی نمایشگر گلکسی S23 FE به ۱۲۰ هرتز می‌رسد و سامسونگ حسگر اثر انگشت را به زیر نمایشگر این گوشی منتقل می‌کند. بعید است این گوشی به نمایشگری با نرخ نوسازی متغیر مجهز شود.

بر اساس شایعه‌ها، گلکسی S23 FE سامسونگ ۲۱۰ گرم وزن دارد و ابعادش به ۱۵۸ در ۷۶٫۵ در ۸٫۲ میلی‌متر می‌رسد. فعلاً به قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S23 FE اشاره نشده است؛ اما بدون شک قیمت گوشی جدید سامسونگ کمتر از گلکسی S23 خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات