سامسونگ با گلکسی زد FE، گوشی‌های تاشدنی را ارزان‌ می‌کند

یک‌شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ در حالت نیمه بسته
سامسونگ ممکن است پس از عرضه‌ی گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶، مدل FE گوشی‌های تاشدنی‌اش را روانه‌ی بازار کند.
تبلیغات

گلکسی S23 FE سامسونگ، یکی از گوشی‌های موردانتظار برای بازار ایران‌، به‌زودی از راه می‌رسد. به ادعای یکی از افشاگران، سامسونگ می‌خواهد برای مقابله‌ با افت فروش گوشی‌هایش، مدل‌های جدید گلکسی اف‌ای را سالانه عرضه کند. آخرین مدل از گلکسی اف‌ای یک‌و‌نیم سال پیش عرضه شد.

مؤسسه‌ی تحقیقاتی کانترپوینت مدتی پیش گفت که مطابق آمار، امسال بزرگ‌ترین افت فروش گوشی در دهه‌ی اخیر مشاهده شده است. سامسونگ که بزرگ‌ترین برند بازار موبایل ازلحاظ حجم تولید محسوب می‌شود، به‌شدت تحت تأثیر قرار گرفت و درآمدش کاهش چشمگیری یافت.

حساب کاربری Revegnus در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) تأکید کرده است که گلکسی اس ۲۳ اف‌ای به‌زودی از راه می‌رسد. این افشاگر می‌گوید که ممکن است مدل اف‌ای گوشی‌های تاشدنی سامسونگ نیز در دست ساخت باشد. گلکسی زد اف‌ای پس از گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ عرضه می‌شود.

سامسونگ گوشی گلکسی اف‌ای را در دوران همه‌گیری کرونا عرضه کرد، زمانی‌که مردم کمتر از قبل به خرید گوشی پرچم‌دار علاقه نشان می‌دادند و سعی می‌کردند بودجه‌هایشان را بهتر مدیریت کنند. گلکسی اف‌ای در زمانی کوتاه به فروش خیره‌کننده‌ای دست پیدا کرد.

قیمت گوشی سامسونگ گلکسی زد اف‌ای ارزان‌تر از مدل‌های تاشدنی زد فولد و زد فلیپ خواهد بود تا افراد بیشتری بتوانند وارد دنیای گوشی‌های تاشدنی شوند. شاید سایر برندها به تبعیت از سامسونگ مدل ضعیف‌تر گوشی‌های تاشدنی خود را عرضه کنند تا قیمت موبایل های تاشدنی در گذر زمان کاهش یابد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

تبلیغات

نظرات

تبلیغات