گوگل احتمالاً به‌دنبال ساخت گوشی تاشو مشابه گلکسی زد فلیپ ۴ است

یک‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
کار با گلکسی زد فلیپ ۴
گوگل در حال بررسی فرم‌فکتورهای مختلف برای تولید گوشی‌های تاشو بعدی خود است.
تبلیغات

پیکسل فولد گوگل رسماً معرفی شده است و البته تا ماه آینده روانه‌ی بازار نخواهد شد. اکنون به‌نظر می‌رسد غول جست‌وجوی اینترنت خود را برای گوشی‌های تاشو آینده‌اش آماده می‌کند.

جورج هوانگ، مدیر محصول گوگل پیکسل، طی مصاحبه‌ی اخیرش در پاسخ به سؤالی درمورد گوشی‌های تاشو اعلام کرد تیم یپکسل قطعاً به‌ انواع مختلفی از دستگاه‌های تاشو و فناوری‌های آن‌ها توجه دارد.

این موضوع به‌هیچ‌وجه تأیید نمی‌کند گوگل، گوشی پیکسل فلیپ را در آینده‌ی نزدیک رونمایی خواهد کرد، اما انتظار داریم دستگاه تاشو بعدی این شرکت شبیه گلکسی زدفلیپ ۴ یا موتورولا ریزر ۲۰۲۲ باشد.

به‌نوشته‌ی تِک‌رادار، گوگل احتمالاً تصمیم دارد از فرم‌فکتور کلاسیک تاشو در محصولات خود استفاده کند. البته ساخت چنین محصولی قطعاً آسان نیست و منطقی به‌نظر می‌رسد قبل‌ از حرکت به‌ سمت فرم‌فکتور شبیه پیکسل فلیپ، ابتدا پیکسل فولد را عرضه کند.

برخی برندهای سازنده‌ی گوشی‌های تاشو، دو نوع محصول ارائه‌ می‌دهند که سامسونگ نمونه‌ی بسیار عالی آن است. این یعنی شرکت‌ها تمایل دارند چند گزینه برای مشتریان علاقه‌مند به دستگاه‌های تاشو ارائه دهند.

هوانگ می‌گوید: «تمرکز ما این بود اطمینان حاصل کنیم با طراحی مجدد اجزایی مثل دوربین، بهترین دستگاه تاشو را در سرتاسر جهان ارائه دهیم.»

گوگل ادعا می‌کند پیکسل فولد به یکی از بادوام‌ترین لولاها بین گوشی‌های تاشو مجهز شده است. نمایشگر بیرونی این محصول نیز به‌ نحوی طراحی شده که تجربه‌ای شبیه کار با گوشی‌های معمولی را ارائه دهد و بدین‌ترتیب کاربران فقط در صورت نیاز به نمایشگر ۷٫۶ اینچی داخلی، از آن استفاده کنند.

هوانگ درمورد عقب‌ بودن گوگل نسبت‌ به سامسونگ در بازار گوشی‌های تاشو می‌گوید مسئله این است که سخت‌افزار، نرم‌افزار و برنامه‌ها به‌طور هماهنگ کار کنند و بازخوردهای اولیه نشان می‌دهند غول جست‌وجوی اینترنتی در مسیر درستی قدم برداشته است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات