تصویر منتسب به شیشه جلو آیفون ۱۵؛ اپل ناچ را به تاریخ می‌سپارد؟

یک‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۰
مطالعه 1 دقیقه
افشای شیشه‌های سری آیفون ۱۵ و وجود داینامیک آیلند در مدل غیر پرو
تصویری از شیشه‌‌هایی جلو خانواده آیفون ۱۵ فاش شده است که ظاهراً مدل غیر پرو را با داینامیک آیلند نشان می‌دهد.
تبلیغات

با اینکه اپل خود را برای رونمایی آیفون ۱۵ در ماه سپتامبر آماده می‌کند، همچنان گزارش‌های مختلفی از آن‌ها فاش می‌شود. اکنون براساس جدیدترین گزارش از 9to5mac، مجموعه‌ای از شیشه‌‌های جلو را می‌بینیم که ظاهراً در آیفون بعدی در اواخر سال جاری میلادی استفاده خواهد شد.

افشاگر معتبر حوزه‌ی سخت‌افزار، ShrimpApplePro، ویدئویی را به‌اشتراک گذاشته است. این ویدئو سه پنل شیشه‌ای را نشان می‌دهد که مطابق انتظارات ما برای بخشی از خانواده‌ی آیفون ۱۵ هستند.

به‌نظر می‌رسد پنل سمت چپ مربوط به آیفون ۱۵ پرو باشد که اندازه‌ی نمایشگر و داینامیک آیلند را با حاشیه‌های به‌مراتب نازک‌تر از آیفون ۱۴ پرو نشان می‌دهد.

پنل میانی به‌وضوح بزرگ‌ترین پنل سه‌گانه است. این یعنی احتمالاً به شیشه جلو آیفون ۱۵ پرو مکس اختصاص دارد. این گوشی از همان داینامیک آیلند در بالا بهره می‌برد و فضای نمایشگر بزرگ‌تر، تأکید بیشتری بر حاشیه‌های نازک‌تر می‌کند.

حاشیه‌های بسیار نازک همراه با انحنای ظریف احتمالاً باعث خواهد شد نمایشگر آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس از هر نمایشگر آیفون تا به امروز چشمگیرتر به‌نظر برسند.

در‌نهایت، پنل سوم با حاشیه‌ی نسبتاً ضخیم‌تر خودنمایی می‌کند. این همان عرض بدنه‌ای است که پیش‌ازاین در سری آیفون ۱۴ دیده بودیم. اضافه‌شدن داینامیک آیلند به مدل‌ غیر پرو، ارتقایی برای آیفون ۱۵ به‌حساب می‌آید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات