نسخه محدود شیائومی میکس فولد ۲ در رنگ نقره‌ای و مشکی و بدنه‌‌ای با بافت‌ زیبا معرفی شد

یک‌شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
شیائومی از نسخه‌ی ویژه‌ و محدود میکس فولد ۲ رونمایی کرد. این گوشی‌ها از بدنه‌ای بافت‌دار و بسیار زیبا بهره می‌برند و در دورنگ مشکی (Basalt Black) و نقره‌ای (Moonlight Silver) عرضه خواهند شد.
تبلیغات

میکس فولد ۲ به‌عنوان جدیدترین گوشی اندروید پرچم‌دار تاشو شیائومی معرفی شده است. اکنون دو نسخه‌ی ویژه از این دستگاه رونمایی شده که ازنظر رنگ و همچنین بافت بدنه‌ی پشتی، با مدل اصلی تفاوت دارند. قیمت این نسخه‌های ویژه احتمالاً در رویداد بزرگ این شرکت اعلام خواهد شد.

نسخه ویژه مشکی میکس فولد ۲

شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار بعدی شیائومی هستند که به‌زودی رونمایی خواهند شد. بدین‌ترتیب امکان دارد برخی افراد تعجب کنند چرا این شرکت قبل‌از عرضه‌ی گوشی‌های رده‌بالایی جدید خود، توجهات را به مدل‌های به‌روز گوشی‌ تاشو خود معطوف کرده است.

به‌هرحال شیائومی اکنون نسخه‌ی نقره‌ای و مشکی جدید میکس فولد ۲ را با پوششی که از بافت جدید بهره می‌برد معرفی کرده است. درواقع این طرح، نوآورانه‌ترین پوششی است که شرکت چینی تاکنون در گوشی‌های هوشمند خود از آن استفاده کرده است.

بافت نسخه ویژه میکس فولد ۲

به‌نوشته‌ی Notebookcheck، پنل پشتی مدل نقره‌ای جدید میکس فولد ۲ شیائومی سرامیکی بوده و مدل دیگر آن شیشه‌ای است که البته طرح‌هایی به‌شکل چرم روی آن‌ها دیده می‌شود. علاوه‌براین هردو دستگاه مذکور یک الگوی بافتی جدید از نوارهای عریض موازی با جزیره‌ی دوربین پشتی دارند. این طرح‌ها باعث می‌شود رنگ مات مشکی مدل اصلی این گوشی تاشو و همچنین مدل طلایی آن، کمی ساده به‌نظر برسند.

پک ویژه میکس فولد ۲

همان‌طور که اشاره شد، قیمت مدل‌های ویژه‌ی جدید میکس فولد ۲ هنوز اعلام نشده است. البته این شرکت می‌گوید مدل نقره‌ای را در جعبه‌ی هدیه‌ی مخصوص ارائه خواهد داد که شامل ساعت هوشمند Watch S1 Pro و هدفون بی‌سیم بادز ۴ پرو با طراحی مشابه این گوشی تاشو است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات