اندروید ۱۳ برای گلکسی S20 FE سامسونگ منتشر شد

دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی S20 اف ای در بخش‌هایی از اروپا به One UI 5.0 بر پایه‌ی اندروید ۱۳ مجهز شده است؛ این احتمالاً آخرین به‌روزرسانی عمده‌ی اندروید برای S20 FE است.
تبلیغات

براساس گزارش GSMArena، سامسونگ رابط کاربری One UI 5.0 را برای گوشی گلکسی اس ۲۰ اف ای منتشر کرده است. به‌روزرسانی G780FXXUAEVK3 برای مدلی از این گوشی که تراشه‌ی اگزینوس ۹۹۰ دارد دردسترس قرار گرفته. حجم این به‌روزرسانی کمتر از دو گیگابایت است.

به‌روزرسانی One UI 5 گلکسی اس ۲۰ اف ای شامل جدیدترین پچ امنیتی اندروید است. گفته می‌شود این به‌روزرسانی در حال انتشار در اروپا و روسیه است و در روزهای آینده برای تعداد بیشتری از کاربران دردسترس قرار می‌گیرد. One UI 5.0 احتمالاً آخرین به‌روزرسانی مهمی است که Galaxy S20 FE دریافت می‌کند. این گوشی در سال ۲۰۲۰ با One UI 2.5 بر پایه‌ی اندروید ۱۰ عرضه شد.

سامسونگ هم‌زمان با گلکسی اس ۲۰ اف ای، به‌روزرسانی One UI 4.1.1 را برای تبلت گلکسی تب S6 لایت منتشر کرده است. این رابط کاربری از سیستم‌عامل اندروید 12L که به‌طور ویژه برای تبلت‌ها بهینه شده استفاده می‌کند. کاربران ساکن در هند به‌روزرسانی P619XXU1AVJ2 را دریافت کرده‌اند که شامل پچ امنیتی جدید اندروید نیست. در حال حاضر مدل LTE تبلت سامسونگ به‌روزرسانی شده و مدل وای فای به‌زودی One UI 4.1.1 را دریافت خواهد کرد.

رابط کاربری One UI 5.0 که برای گلکسی S20 FE منتشر شده، شخصی‌سازی صفحه‌ی قفل را امکان‌پذیر می‌کند، انیمیشن‌های جدیدی دارد و شامل یک‌سری تغییرات برای منوی تنظیمات است. این رابط کاربری در ابتدا برای پرچمداران سامسونگ منتشر شد و هم‌اکنون برخی از گوشی‌های میان‌رده نیز آن را دریافت کرده‌اند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات