جدیدترین اطلاعات فاش‌شده به حاشیه‌های نامتقارن گلکسی S23 اولترا اشاره دارد

دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
یکی از افشاگران دنیای فناوری با انتشار توییتی ادعا کرد قاب بالایی گلکسی اس ۲۳ اولترا باریک و حاشیه پایینی پهن خواهد بود.
تبلیغات

تاکنون بارها اطلاعات و شایعات مختلفی درباره‌ی نسل آینده گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است. در حال حاضر می‌دانیم که غول کره‌ی جنوبی قصد دارد سری گلکسی اس ۲۳ را نسبت به خانواده اس ۲۲ زودتر به نمایش بگذارد.

براساس توییت منتشرشده توسط Ice Universe، افشاگر معروف دنیای فناوری، گلکسی S23 اولترا دارای حاشیه‌های نامتقارن خواهد بود و رندرهای CAD که پیش‌تر فاش‌ شده بودند دقیق نیستند. به گفته‌ی وی حاشیه‌ی بالایی باریک و پایینی پهن هستند. همچنین در توییت وی به برآمدگی پشت دستگاه نیز اشاره شده است.

افشاگر مذکور در متن توییت خود نوشته است:

اطلاعاتی درباره S23 Ultra به دست آورده‌ام. این دستگاه مانند رندر CAD حاشیه‌های متقارن نخواهد داشت. همچنین، مانند گلکسی اس ۲۲ اولترا، قاب بالایی گوشی هوشمند مذکور باریک و حاشیه پایینی پهن است. بخش سنسور فوکوس لیزری و لنز 3X دوربین صاف نیستند و هنوز کمی برآمدگی دیده می‌شود.

در ادامه تصاویر منتشرشده توسط افشاگر مذکور را مشاهده می‌کنید:

Ice Universe چند روز پیش توییتی منتشر کرده بود که نمایشگر و بخش پشتی گلکسی اس ۲۳ اولترا را به نمایش می‌گذاشت. در آن تصویر شاهد حاشیه‌های متقارن بودیم اما حالا به نظر می‌رسد رندر مذکور دقیق نبوده است.

هر روز که به مراسم رونمایی سری گلگسی S23 نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات بیشتری از این خانواده منتشر خواهد شد. باید برای دستیبابی به اطلاعات دقیق‌تر زمان بیشتری منتظر ماند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات