فروش خانواده گلکسی S22 از ۱۰ اسفند در ایران آغاز می‌شود

دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی S22 اولترا در برابر گلکسی اس ۲۲
فروش خانواده‌ی گلکسی S22 کمتر از یک ماه پس از رونمایی، از ۱۰ اسفند در ایران آغاز می‌شود.
تبلیغات

سامسونگ بیستم بهمن‌ ماه در رویدادی اختصاصی از گوشی‌های پرچم‌دار گلکسی S22، گلکسی S22 پلاس و گلکسی S22 اولترا پرده‌برداری کرد؛ دستگاه‌های رده‌بالایی که مطابق انتظار از تراشه‌های ۴ نانومتری قدرتمندتر بهره می‌برند و بهبودهای متعددی را در زمینه‌ی عکاسی و فیلم‌برداری تجربه می‌کنند. پیش‌تر بررسی گلکسی S22 و بررسی گلکسی S22 اولترا را در زومیت مشاهده کردید؛ اما اکنون فرصت خرید کهکشانی‌های جدید سامسونگ را خواهید داشت.

براساس اعلام روابط عمومی داریا همراه، فروش گوشی‌های هوشمند خانواده‌ی گلکسی S22 از روز ۱۰ اسفند در فروشگاه دیجی‌کالا آغاز خواهد شد؛ اما شما می‌توانید از همین امروز سفارش خود را در این فروشگاه ثبت کنید؛ بدین‌ترتیب همراه با گوشی هوشمند جدید سامسونگ، ایرباد کاملاً بی‌سیم گلکسی بادز ۲ نیز دریافت خواهید کرد.

نقاشی با گلکسی S22 اولترا

گوشی‌های خانواده‌ی گلکسی اس ۲۲ از سوی شرکت داریا همراه پایتخت وارد بازار کشور شده‌اند و خدمات پس از فروش آن‌ها نیز ازطریق همین شرکت ارائه خواهد شد. به‌گفته‌ی روابط عمومی داریا همراه، در حال حاضر قیمت گوشی گلکسی S22 اولترا حدود ۳۴ میلیون تومان و قیمت گلکسی S22 و S22 پلاس نیز کمتر از ۳۰ میلیون تومان است.

اگر از جمله‌ی کسانی هستید که قصد خرید پرچم‌دار جدید سامسونگ را دارید؛ اما اطلاعات چندانی درباره‌ی عملکرد آن ندارید، می‌توانید بررسی تخصصی دو گوشی گلکسی اس ۲۲ اولترا و گلکسی اس ۲۲ پلاس را در زومیت مطالعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات