گلکسی اس 22 اولترا سامسونگ ممکن است مشکل نمایشگر داشته باشند

دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
براساس گزارش برخی از خریداران گلکسی اس ۲۲ اولترا، ظاهراً مشکلی در نمایشگر برخی مدل‌های اولیه‌ی این محصول وجود دارد.
تبلیغات

گلکسی اس ۲۲ اولترا به‌عنوان جایگزینی برای گلکسی نوت ۲۰ اولترا و برترین پرچم‌دار سامسونگ معرفی شد. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد برخی از دارندگان نسخه‌ی اگزینوس این گوشی با مشکل عجیبی در نمایشگر آن مواجه شده‌اند.

مشکل نمایشگر گلکسی اس ۲۲ اولترا

به‌گزارش نوت‌بوک‌چک، سری گلکسی اس ۲۲ هنوز در ایالات متحده عرضه نشده است؛ اما برخی از خریداران نسخه‌ی اگزینوسی این دستگاه را دریافت کرده‌اند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد مشکلی در اس ۲۲ اولترا وجود داشته باشد.

چند نفر از دارندگان گلکسی اس ۲۲ اولترا گزارش‌هایی درباره‌ی مشکل نمایشگر این محصول منتشر کرده‌اند. در این گزارش‌ها، آمده است که یک خط پیکسلی عجیب‌وغریب افقی روی صفحه‌نمایش گلکسی اس ۲۲ اولترا ظاهر می‌شود. این خط در همه‌ی موارد نشان داده شده، تقریباً در موقعیت یکسانی ظاهر شده است که این مشکل را به مسئله‌ای سردرگم‌کننده تبدیل می‌کند.

مشکل نمایشگر گلکسی اس ۲۲ اولترا

درحال‌حاضر، به‌نظر می‌رسد این مشکل فقط در مدل‌های اگزینوس رخ می‌دهد. این در حالی است که نسخه‌ی اسنپدراگون گلکسی اس ۲۲ اولترا تا ۲۵ فوریه به‌ بازار عرضه نخواهد شد. ظاهراً تغییر حالت صفحه‌نمایش به Vivid این مشکل را برطرف می‌کند و گزارش‌های منتشر‌شده نشان می‌دهد که این اشکال احتمالاً باگ نرم‌افزاری است. بااین‌حال، با درنظرگرفتن قیمت گران گلکسی اس ۲۲ اولترا، وجود باگ نرم‌افزاری نیز در این محصول توجیه‌کردنی نیست.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات