تصاویر زمینه سری گلکسی S22 در دسترس قرار گرفت

پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
پس از معرفی رسمی سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ، اکنون تصاویر زمینه‌ی این پرچم‌داران برای دانلود در‌ دسترس قرار گرفته است.
تبلیغات

اکنون می‌توانید تصویر زمینه‌های جدید دستگاه‌های سری گلکسی اس ۲۲ سامسونگ را با وضوح بالا دانلود کنید.

به گزارش wccftech، سامسونگ بار دیگر با جدیدترین گوشی‌ های گلکسی اس خود، همه را شگفت‌زده کرد. از گلکسی اس ۲۲ معمولی گرفته تا اس ۲۲ اولترا، این شرکت همیشه بهترین‌های خود را ارائه داده و امسال نیز این روند تکرار شد.

درحالی‌که امکان پیش‌سفارش گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۲ از امروز فراهم شده، عرضه‌ی این محصولات از ۲۵ فوریه آغاز خواهد شد. شما می‌توانید همین‌حالا تصاویر زمینه‌ی پرچم‌داران جدید سامسونگ را دریافت کنید. اساساً، اگر برای ارتقاء آماده می‌شوید و قصد دارید موارد جدیدی را به‌ ‌اشتراک بگذارید یا فقط به‌دنبال تجربه‌ی موارد جدید هستید، استفاده از تصاویر زمینه‌ی جدید سری گلکسی اس ۲۲، می‌تواند برای شما جالب باشد.

مجموعه تصاویر زمینه‌ی جدید سامسونگ شامل تعدادی وال‌پیپر معمولی و تصاویر زمینه‌ی DeX است. استفاده از نسخه‌های DeX این تصاویر را به‌ شما توصیه می‌کنیم، به‌خصوص اگر قصد دارید از آن‌ها روی رایانه‌ی شخصی‌تان استفاده کنید. استفاده از این تصویر زمینه‌ها در صفحه‌نمایش آیپد یا تبلت‌های اندرویدی نیز می‌تواند لذت‌بخش باشد.

شما می‌توانید تصویر زمینه‌های باکیفیت جدید سری گلکسی اس ۲۲ را از‌ طریق این لینک دانلود کنید. این مجموعه در یک فایل قرار داده شده که پس از دانلود تصاویری با کیفیت بسیار عالی در‌ دسترس شما خواهد بود.

این تصاویر مثل سایر تصویر زمینه‌های سامسونگ برای نمایشگرهای OLED بهینه شده‌اند و بنابراین استفاده از آن‌ها در دستگاه‌هایی که از این صفحه‌نمایش بهره می‌برند، بهتر است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات