نمایشگرهای آیفون 15 پرو در سال ۲۰۲۳ را احتمالا BOE تولید خواهد کرد

نمایشگرهای آیفون 15 پرو در سال ۲۰۲۳ را احتمالا BOE تولید خواهد کرد

ظاهراً شرکت چینی BOE در سال ۲۰۲۳ صفحه‌نمایش آیفون‌ ۱۵ پرو را تولید خواهد کرد.

براساس گزارش جدید وب‌سایت The Elec، شرکت چینی BOE احتمالاً در سال ۲۰۲۳ نمایشگرهای اولد LTPO موردنیاز اپل را برای آیفون ۱۵ تولید خواهد کرد. به‌گزارش مک‌رومرز، پس از تلاش‌های ناموفق شرکت چینی BOE در سال ۲۰۲۰ برای تولید نمایشگر آیفون‌های سری ۱۲ اپل، این شرکت به فهرست سازندگان صفحه‌نمایش‌های موردنیاز اپل برای مدل پایه‌ی ۶٫۱ اینچی آیفون ۱۳ اضافه شد. نمایشگر مدل‌های پرچم‌دار آیفون‌های امسال، یعنی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس، به فناوری پیشرفته‌تری نیاز دارد و سامسونگ آن‌ها را تولید کرده است.

براساس گزارش امروز، BOE به‌دنبال افزایش توانایی خود برای تولید نمایشگرهای اولد LTPO با نرخ نوسازی متغیر تا ۱۲۰ هرتز است. این شرکت قصد دارد فناوری مورد‌نیاز برای تولید نمایشگر آيفون ۱۵ را در سال ۲۰۲۳ به‌دست آورد. درحال‌حاضر، BOE به عرضه‌ی نمایشگر مخصوص گوشی‌های سطح‌پایین‌تر ادامه می‌دهد. این در حالی است که ال‌جی و سامسونگ همچنان نمایشگر گوشی‌های پرچم‌دار را تولید می‌کنند.

پس از عرضه‌ی آیفون X، برای اولین‌بار شایعه شده است که اپل در حال برنامه‌ریزی برای طراحی مجدد نمایشگر بزرگ مدل‌های پرچم‌دار آیفون ۱۴ است که احتمالاً به حذف ناچ خواهد انجامید. شایعه شده است که اپل برای سیستم تشخیص چهره‌ی TrueDepth و دوربین جلو، بریدگی را با سوراخی دایره‌ای‌شکل جایگزین خواهد کرد.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع macrumors
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده