گوشی‌های سری آنر 60 در وب‌سایت گواهی 3C مشاهده شدند

گوشی‌های سری آنر 60 در وب‌سایت گواهی 3C مشاهده شدند

ظاهرا مشخصات گوشی‌های هوشمند سری آنر ۶۰ در وب‌سایت تأییدیه‌ی 3C دیده شده‌اند. در این مطلب، نگاهی به مشخصات احتمالی این گوشی‌ها خواهیم انداخت.

آنر در حال آماده‌شدن برای معرفی نسل بعدی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار خود است. این شرکت اخیرا آنر ۵۰ و آنر ۵۰ لایت را برای بازارهای جهانی رونمایی کرده است. این دو دستگاه به‌ترتیب به پردازنده‌ی اسنپدراگون 778G و اسنپدراگون ۶۶۲ مجهز شده‌اند. به‌نظر می‌رسد که نسل بعدی این گوشی‌ها زودتر از آنچه انتظار داشتیم، از راه خواهد رسید.

طبق تازه‌ترین شنیده‌ها، سری آنر ۶۰ به‌زودی در چین معرفی خواهد شد. براساس جزئیات فاش‌شده، آنر سری جدید گوشی‌های خود را ماه دسامبر در چین رونمایی خواهد کرد. حال پیش از معرفی رسمی این محصولات، مشخصات احتمالی آن‌ها در وب‌سایت گواهی 3C فهرست شده است. در‌ادامه به ویژگی‌های موردانتظار گوشی‌های سری آنر ۶۰ نگاهی خواهیم انداخت.

مشخصات فاش‌شده از آنر ۶۰ در وب‌سایت 3C

به‌گزارش مای‌اسمارت پرایس، آنر هنوز تاریخ دقیق معرفی سری آنر ۶۰ خود را اعلام نکرده است؛ بااین‌حال، این گوشی‌ با شماره‌مدل GIA-AN00 در وب‌سایت گواهی 3C فهرست شده است. بر همین اساس، برخی از ویژگی‌های نسل بعدی گوشی‌های آنر دردسترس قرار گرفته است. این گوشی ظاهرا از فناوری شارژ سریع ۶۶ وات پشتیبانی خواهد کرد که از این نظر شبیه سری آنر ۵۰ است.

مشخصات آنر 60 در 3C

مدل آنر ۵۰ وانیلا که در چین عرضه شده است، از شارژ سریع ۶۶ وات، اما مدل پرو این محصول از شارژ ۱۰۰ وات نیز پشتیبانی می‌کند. حتی مدل SE این دستگاه که در چین عرضه شده است، با پشتیبانی از فناوری شارژ ۶۶ وات به‌فروش می‌رسد. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که گوشی هوشمند آنر با شماره‌مدل GIA-AN00 همان مدل آنر ۶۰ وانیلا یا SE باشد.

براساس شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، آنر اول دسامبر این گوشی‌ها را در چین رونمایی خواهد کرد؛ با‌این‌حال، این شرکت تاریخ دقیق عرضه‌ی محصولات جدیدش را تأیید نکرده است. ازجمله جزئیات مدل وانیلا آنر ۶۰ که تاکنون در‌دسترس قرار گرفته است، می‌توان به بریدگی قرصی‌شکل دوربین سلفی در گوشه‌ی سمت چپ بالای نمایشگر اشاره کرد. این محصول از سیستم دوربین چهارگانه نیز بهره خواهد برد.

گفته شده این دستگاه به باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز خواهد شد و قلب تپنده‌ی آن پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۷۰ خواهد بود. اگر این شایعه صحت داشته باشد، می‌توان گفت آنر ۶۰ از نظر تراشه‌ درمقایسه‌با نسل قبلی خود بهبود یافته است.

مدل پرو آنر ۶۰ نیز بریدگی تکی در بخش مرکزی بالای نمایشگر دارد که میزبان دوربین سلفی خواهد بود. این محصول درمجموع پنج دوربین دارد. از‌آنجا‌که هنوز جزئیات زیادی از این گوشی‌ها منتشر نشده است، فعلا نمی‌توانیم درباره‌ی ویژگی‌های نهایی آن‌ها صحبت کنیم.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی گوشی‌های سری آنر ۶۰ چیست؟

منبع mysmartprice

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده