ماکت گلکسی S22 اولترا طراحی دوربین P شکل آن را نشان می‌دهد

ماکت گلکسی S22 اولترا طراحی دوربین P شکل آن را نشان می‌دهد

به‌تازگی تصاویر و ویدئویی از ماکت آلومینیومی گلکسی اس ۲۲ اولترا منتشر شده که طراحی کلی آن کاملا شبیه گلکسی نوت ۲۰ اولترا است.

چندی پیش تصاویر رندر مختلفی از گلکسی اس ۲۲ اولترا با طراحی جالب پنل پشت مشاهده کردیم و گفته شد این دستگاه از درگاه اختصاصی S Pen بهره خواهد برد. در گزارشی از جیاسامآرنا، xleaks7 و CoverPigtou با همکاری یکدیگر، تصاویر و ویدئوی کوتاهی از طرح آلومینیومی گلکسی اس ۲۲ اولترا ارائه داده‌اند.

لبه‌ی کنار ماکت آلومینیومی گلکسی اس ۲۲ اولترا

شکلی کلی دستگاه کاملا شبیه گلکسی نوت ۲۰ اولترا سال ۲۰۲۰ است و از این جهت بر شایعات اخیر قوت می‌بخشد که احتمال دارد مربوط به گلکسی نوت ۲۲ اولترا باشد. بر اساس تصاویر گلکسی اس ۲۲ اولترا (گلکسی نوت ۲۲ اولترا) و به گفته‌ی افشاگر معروف OnLeaks، این دستگاه به صفحه‌نمایش ۶٫۸ اینچی با لبه‌های خمیده مجهز خواهد شد. در پنل پشت، یک برجستگی دوربین به شکل P دیده می‌شود که احتمالا حداکثر چهار دوربین درون آن تعبیه خواهد شد.

نمونه‌ی آلومینیومی دستگاه فاقد درگاه S Pen است؛ اما طبق گزارش جدید، به‌ نظر می‌رسد شایعات مربوط به وجود درگاه اختصاصی S Pen‌ صحت داشته باشد. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دکمه‌های تنظیم صدا و پاور در سمت راست قرار گرفته‌اند.

در ادامه می‌توانید ویدئوی این طرح را مشاهده کنید:

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی این طرح چیست؟

منبع Gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده