شایعه: مدل‌های پرو آیفون ۱۳ در سه رنگ جدید عرضه خواهند شد

شایعه: مدل‌های پرو آیفون ۱۳ در سه رنگ جدید عرضه خواهند شد

گفته می‌شود اپل قصد دارد مدل‌های پرو آیفون ۱۳ را در سه رنگ‌ جدید طلایی غروب خورشید، سیاه مات و رزگلد عرضه کند.

شواهد نشان می‌دهد که اپل قصد دارد نسل بعدی گوشی‌های هوشمندش را با نام احتمالی آیفون ۱۳ در بازه‌ای بین شهریور تا مهر سال جاری رونمایی و روانه بازار کند. اما شایعات از ارائه رنگ‌بندی جدید برای مدل‌های پرو آیفون ۱۳ حکایت دارند که با توجه به سُنت همیشگی اپل در ارائه رنگ‌بندی آیفون، به نظر می‌رسد به واقعیت بسیار نزدیک باشند. اپل‌اینسایدر با استناد اطلاعات افشاگری با نام Ranzuk، گزارشی تدوین کرده است که درواقع مُهر تأییدی بر شایعات پیشین محسوب می‌شود.

افشاگر یادشده به نقل از منابع زنجیره تأمین محصولات اپل در چین، ادعا می‌کند که مدل‌های پرو آیفون ۱۳ در چهار رنگ مشکی، نقره‌ای، رزگلد و طلایی غروب خورشید عرضه خواهند شد. وی می‌گوید رنگ طلایی غروب خورشید نزدیک به رنگ برنز است؛ درحالی‌که گزینه‌ی رنگی رزگلد بسیار ملایم و کم‌رنگ به نظر می‌رسد.

در این گزارش آمده است که رنگ‌های جدید احتمالا مختص به مدل‌های پرو خواهند بود. در حال حاضر مدل‌های پرو آیفون ۱۲ در رنگ‌های گرافیتی، نقره‌ای، طلایی و آبی اقیانوسی ارائه می‌شوند. به احتمال بسیار زیاد، مدل‌های استاندارد آیفون ۱۳ همچنان با گزینه‌های رنگی مختلف عرضه خواهند شد. در حقیقت، گزارش مذکور هم‌سو با شایعات اخیر دال‌ بر رنگ جدید برنزی برای مدل‌های پرو است. پیش‌تر گفته می‌شد که رنگ مشکی مات جایگزین رنگ گرافیتی آیفون ۱۲ پرو خواهد شد.

اعتقاد بر این است که سری آیفون ۱۳ تغییرات خاصی در مؤلفه‌های طراحی نخواهد داشت و کانون توجه اپل بر بهبودهای سخت‌افزاری معطوف شده است؛ ازاین‌رو انتظار می‌رود تمامی مدل‌های آیفون ۱۳ به پردازنده قدرتمند A15، مودم X60 کوالکام و تراشه فست‌کانکت 6900 برای پشتیبانی از پروتکل Wi-Fi 6E مجهز شوند. گفته می‌شود مدل‌های پرو به نمایشگر کم‌مصرف LTPO مجهز خواهند بود که به‌منظور ارائه محتوای بصری با نرخ نوسازی متغیر تا ۱۲۰ هرتز، قابلیت پروموشن را به ارمغان می‌آورد.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با اپل به این صفحه مراجعه کنید.
منبع APPLEINSIDER
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده