شایعه: شیائومی گوشی پرچم‌دار مجهز به UWB و دوربین زیر نمایشگر عرضه خواهد کرد

شایعه: شیائومی گوشی پرچم‌دار مجهز به UWB و دوربین زیر نمایشگر عرضه خواهد کرد

بنا بر شایعات، انتظار می‌رود شیائومی پرچم‌داری با قابلیت‌هایی شبیه می ۱۱ اولترا و ویژگی‌هایی نظیر باند فوق پهن و دوربین سلفی زیر نمایشگر عرضه کند.

به نقل از جی‌اس‌ام‌آرنا، اگر گزارش منتشرشده توسط یکی از افشاگران با حساب کاربری Digital Chat Station صحت داشته باشد، شیائومی قصد دارد پرچم‌دار دیگری با همان قابلیت و کیفیت شیائومی می ۱۱ اولترا عرضه کند. طبق پستی در ویبو، پرچم‌دار بعدی شیائومی از فناوری باند فوق پهن (UWB) و دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره خواهد برد.

فناوری UWB قبلاً در جدیدترین گوشی‌های پرچم‌دار اپل و سامسونگ ارائه شده است. اسمارت تگ سامسونگ و ایرتگ اپل از این تکنولوژی برای ردیابی دقیق با استفاده از گلکسی S21 و آیفون 12 استفاده می‌کنند. با این تفاسیر، شیائومی نیز قصد دارد لوازم جانبی قابل ردیابی سازگار با فناوری UWB معرفی کند.

گفته می‌شود در نمونه‌های اجرایی، هنوز دوربین زیر صفحه‌نمایش مطلوب و چشمگیر نیست؛ زیرا نمایشگر شفافیت کافی برای عبور نور ندارد؛ البته پتنت اخیر گوگل می‌تواند با استفاده از تغییر جهت نور به کمک منشور، این مشکل را حل کند.

پرچم‌دار شیائومی باید چیدمان دوربینی دقیقا مانند می 11 اولترا داشته باشد. دستگاه مذکور احتمالا از قابلیت شارژ سریع سیمی ۱۲۰ واتی و پشتیبانی از شارژ سریع بی‌سیم ۷۰ واتی بهره خواهد بود. به گفته‌ی فون‌آرنا، چنین دستگاهی لزوما جانشین می ۱۱ اولترا نخواهد بود و می‌تواند نسخه‎‌ی به‌روزشده‌ی می ۱۰ تی باشد.

منبع Gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده