هواوی نام تجاری «Luban» را به ثبت رساند

هواوی نام تجاری «Luban» را به ثبت رساند

با توجه به ثبت رسمی نام تجاری لوبان (Luban)، می‌توان حدس زد که هواوی در آینده محصولاتی از جمله گوشی هوشمند را با این برند عرضه خواهد کرد.

به گزارش GizmoChina، هواوی نام تجاری لوبان (Luban) را به ثبت رسانده  است و شواهد موجود نشان می‌دهد که محصولاتی تحت برند لوبان به بازار عرضه خواهد کرد. برند لوبان در ۲۱ می ۲۰۲۱ به ثبت رسید و در کلاس ۹ بین‌المللی قرار می‌گیرد. این کلاس مرتبط با گجت‌های قابل حمل مانند گوشی هوشمند، تبلت و دیگر ابزارهای ارتباطی است و همین امر سبب شده حدس بزنیم محصولات برند لوان به احتمال فراوان، تلفن هوشمند خواهند بود.

هواوی در گذشته  نام تجاری «هواوی لوبان» را به ثبت رسانده بود؛ اما گزارش بیشتری در این زمینه منتشر نشد. لو بان (Lu Ban) نام یکی از دانشمندان و معماران چینی است که به‌عنوان مهندس، مخترع و نجار شناخته می‌شود. هواوی در نظر دارد با جهانی ساختن نام لوبان، مردم دنیا را با نوابغ و فرهنگ چین آشناتر سازد.

متأسفانه همان‌طور که اشاره شد، هنوز مشخص نیست چه محصولاتی با برند لوبان به بازار عرضه خواهند شد؛ اما چندی پیش نسخه‌ای ویژه از نوا ۸ پرو معرفی شد که رابط کاربری و طراحی نسبتاً متفاوت با نسخه‌ی استاندارد دارد. این محصول هواوی آواتاری به نام لوبان دارد که جذابیت محصول را دوچندان می‌کند. 

همین امر سبب شده است حدس بزنیم که هواوی می‌خواهد نسخه‌ای ویژه از محصولات خود را با برند لوبان به بازار عرضه کند؛ البته امکان دارد محصولات متفاوت و کاملاً جدا از سری‌های مختلف هواوی با برند لوبان معرفی شوند. موارد ذکرشده در حد حدس و گمان هستند و باید صبر کرد و دید شرکت چینی چه غافلگیری‌هاییبرای علاقه‌مندان و طرفداران محصولات خود در نظر گرفته است.

منبع Gozmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده