رویداد HarmonyOS هواوی ۱۲ خرداد برگزار خواهد شد

رویداد HarmonyOS هواوی ۱۲ خرداد برگزار خواهد شد

پخش زنده رونمایی از سیستم‌عامل هارمونی هواوی در حالی برگزار می‌شود که انتظار می‌رود محصولات دیگری نیز در این مراسم معرفی شوند.

چیزی به معرفی سیستم‌عامل اختصاصی هواوی، هارمونی اواس باقی نمانده است و به‌زودی شاهد انتشار این سیستم‌‌عامل روی دستگاه‌های هواوی خواهیم بود. به گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، این سیستم‌عامل در جریان رویدادی در تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) ساعت ۲۰ به‌وقت محلی به‌صورت زنده برگزار می‌شود و هارمونی اواس رسما معرفی خواهد شد.

هواوی یک تیزر ویدئویی در ویبو منتشر کرده است که صفحه‌ی بوت HarmonyOS به نمایش می‌گذارد و قبل از لوگوی هارمونی او اس، نشان هواوی نمایان می‌شود. در آخر اطلاعاتی شامل تاریخ رونمایی، ساعت برگزاری و معرفی محصولی را نشان می‌دهد. انتظار می‌رود این محصول، تبلت میت پد 2  و احتمالا اولین دستگاهی باشد که به‌صورت پیش‌فرض، هارمونی او اس روی آن نصب شده است.

چندی پیش هواوی اعلام کرده بود که قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۱، HarmonyOS روی ۳۰۰ میلیون دستگاه نصب شود که یک‌سوم این تعداد، شامل دستگاه‌های جدیدی هستند که با هارمونی او اس به‌صورت مستقیم از کارخانه عرضه می‌شوند.

در اردیبهشت‌ماه، ویدئویی منتشر کردیم که مقایسه‌ای بین سیستم‌عامل هارمونی با EMUI 11 مبتنی بر اندروید انجام شد. در نگاه اول از لحاظ بصری HarmonyOS شبیه به EMUI 11 است و هنوز هم احتمال دارد مبتنی بر اندروید باشد. درهرصورت باید تا زمان رونمایی از این سیستم‌عامل منتظر بمانیم.

منبع Gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده