اولین تصویر از مدل واقعی گوشی رول شدنی ال‌جی فاش شد

اولین تصویر از مدل واقعی گوشی رول شدنی ال‌جی فاش شد

اولی تصویر از گوشی رول‌شدنی ال‌جی منتشر شد که معلوم می‌کند این گوشی صفحه‌نمایش خمیده دارد. متأسفانه تصویر منتشرشده این گوشی را در حالتی نشان می‌دهد که صفحه‌نمایش آن باز شده است.

ال‌جی چند روز پیش رسما اعلام کرد از حوزه موبایل خارج خواهد شد و دیگر گوشی تولید نخواهد کرد. یکی از گوشی‌های جالب این شرکت که تا همین چند ماه پیش سروصدای زیادی به‌راه انداخته بود، گوشی رول‌شدنی بود که متأسفانه هیچ‌وقت راهی بازار نخواهد شد. امروز حساب کاربری FrontTron در توییتر تصویری از این گوشی رول‌شدنی منتشر کرد و حتی اطلاعات این محصول از سازمان Safety Korea هم به بیرون راه پیدا کرد.

گوشی رول شدنی ال جی

گوشی رول‌شدنی ال‌جی با شماره‌مدل LM-R910N شناخته می‌شود و همان‌طور‌که در تصویر مشخص است، صفحه‌نمایش خمیده دارد و روی گوشه‌ی سمت چپ صفحه‌نمایش این محصول دوربین سلفی مشاهده می‌شود. متأسفانه تنها همین تصویر از گوشی رول‌شدنی ال‌جی منتشر شده و تصویری از حالتی در دست نیست که صفحه‌نمایش این گوشی بزرگ‌تر شده باشد.

گوشی هوشمند تاشدنی ال جی

متأسفانه اطلاعات خاصی از مشخصات سخت‌افزاری این گوشی منتشر نشده است و به‌گفته‌ی جی‌اس‌ام آرنا، صفحه‌نمایش OLED رول‌شدنی این گوشی را شرکت چینی BOE Technoligy Group ساخته است. این اطلاعات نشان می‌دهد ال‌‌جی قبل از اینکه تصمیم بگیرد از حوزه موبایل خارج شود، قصد داشت این گوشی را راهی بازار کند.

ناگفته نماند ال‌جی امروز برنامه‌اش برای عرضه اندروید ۱۱ و حتی اندروید ۱۲ روی گوشی‌هایی که راهی بازار کرده را هم اعلام کرد. در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید با بهترین گوشی‌های ال‌جی در طول سال‌های گذشته آشنا شوید، مطلب «مروری بر بهترین گوشی‌های هوشمند تاریخ ال‌جی» را بخوانید. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده