طراحی Red Magic 3 فاش شد

شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
اخیرا تصویری از پشت دستگاه Tencent Games edition Red Magic 6 فاش شده است که اطلاعات جدیدی از طراحی این گوشی هوشمند را نشان می‌دهد.

سری Red Magic 6 خانواده‌ای است که باردیگر پای نوبیا (Nubia) را به دنیای گوشی‌های هوشمند گیمینگ باز می‌کند. پیش‌تر، انتشار تیزرهای رسمی و فهرست‌های صدور گواهی برای حداقل دو گوشی را شاهد بوده‌ایم که بعضی از اطلاعات آن‌ها را فاش کرده است. سرانجام امروز تصاویری واقعی از نسخه Tencent Games edition Red Magic 6 فاش شد تا با این محصول بیشتر آشنا شویم.

به‌گفته‌ی رسانه‌ی gsmarena، گوشی هوشمند Tencent Games edition Red Magic 6 با دوربین چهارگانه‌ای که به‌صورت افقی در پشت دستگاه قرار دارد و با اِلِمانی ایکس‌شکل همراهی می‌شود، از‌نظر طراحی با Red Magic 5S تفاوت زیادی دارد. به‌نظر می‌رسد در پشت دستگاه، یعنی محل قرارگیری اِلِمان X‌، فن خنک‌کننده داخلی تعبیه شده است. همچنین، در طراحی این دستگاه آرم Red Magic در پایین و نام برند Tencent Games در وسط دیده می‌شوند.

اکنون که از Tencent صحبت شد، به این مسئله باید اشاره کنیم  که نی فی (Ni Fei)، مدیرعامل نوبیا، نیز در حساب کاربری Weibo خود تصویری از نمای خارجی ساختمان Tencent در شنژن چین منتشر کرده است. این مسئله تأیید می‌کند سری Red Magic 6 نسخه‌ی Tencent Games نیز خواهد داشت. تاکنون، انتظار می‌رود سری Red Magic 3 حداقل در دو نسخه‌ی پرو و معمولی عرضه شود. درادامه پست منتشر‌شده‌ی نی فی را مشاهده می‌کنید:

گفته می‌شود‌ نسخه‌ی پروی این دستگاه به باتری ۵،۴۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز است که از فناوری شارژ ۱۲۰ وات پشتیبانی می‌کند؛ در‌حالی‌که طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، نسخه‌ی معمولی شارژ ۶۶ واتی را ارائه می‌دهد. در آخر نیز باید به این مسئله اشاره کنیم که هر دو این دستگاه‌های جدید در درون خود از تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ استفاده می‌کنند.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی طراحی Tencent Games edition Red Magic 6 این چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود