سامسونگ عرضه سری جدید گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرد

سامسونگ عرضه سری جدید گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرد

درحالی‌که گفته می‌شود سری گلکسی اس ۲۱ همراه‌با قلم لمسی عرضه خواهد شد، سامسونگ عرضه سری جدید گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ را تأیید کرد.

با انتشار گزارش‌هایی مبنی بر برخورداری سری گلکسی اس ۲۱ از قلم لمسی، عرضه مدل‌های جدید سری گلکسی نوت در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. درواقع مشخص نبود آیا سری گلکسی اس به تنها پرچم‌داران شرکت کره‌ای تبدیل خواهند شد یا سامسونگ همچنان نمونه‌های به‌روزتر سری گلکسی نوت را راهی بازار خواهد کرد.

برخی از شایعات اشاره داشتند که مدلی با صفحه‌نمایش تاشو (احتمالا سری گلکسی زد) جایگزین سری گلکسی نوت خواهد شد تا برای همیشه پرونده سری نوت بسته شود. حال گزارش‌هایی از کره جنوبی به دستمان رسیده است که سامسونگ طبق برنامه هرساله، مدل‌های جدید سری گلکسی نوت را در تابستان ۲۰۲۱ معرفی خواهد کرد.

این موضوع را مقام‌های شرکت سامسونگ تأیید کرده‌اند. سران شرکت کره‌ای در پاسخ به پرسش در مورد سرنوشت سری گلکسی نوت، به رسانه‌ها گفته‌اند در حال آماده شدن برای رونمایی سری جدید گلکسی نوت در سال آینده میلادی هستند.

چندی پیش، TM Roh مدیر بخش ارتباطات موبایل سامسونگ، در بلاگ خود اعلام کرد که برخی از ویژگی‌های محبوب گلکسی نوت به محصولات دیگر این شرکت خواهد آمد. با مقایسه تلفن‌های هوشمند سری نوت و سری اس در سال‌های اخیر، می‌توان گفت مهم‌ترین تفاوت‌ این دو سری در قلم لمسی خلاصه می‌شود. از طرفی شایعاتی وجود دارد که قلم لمسی سری نوت در گلکسی اس ۲۱ اولترا و مدلی از سری گلکسی زد استفاده خواهد شد.

با درنظرگرفتن شایعات و بلاگ TM Roh، احتمال لغو سری گلکسی نوت قوت گرفت؛ اما سران شرکت سامسونگ توضیح دادند که گفته‌های مدیر بخش موبایل سامسونگ به‌معنی لغو سری نوت نیست و تنها برخی از ویژگی‌های آن به محصولات دیگر شرکت کره‌ای اضافه خواهد شد.

ماه گذشته، رویترز در مقاله‌ای به نقل از سه منبع نزدیک به سامسونگ، نوشت شرکت کره‌ای برنامه‌ای برای عرضه مدل‌های جدید سری نوت در سال ۲۰۲۱ ندارد. در ادامه مقاله ذکر شد که احتمالا شرکت کره‌ای سری نوت را با مدل‌های تاشو ادغام خواهد کرد؛ اما این موضوع توسط رسانه کره‌ای ET تکذیب شد و گفته می‌شود چنین اتفاقی احتمالا در سال ۲۰۲۲ رقم خواهد خورد.

آمدن قلم لمسی به سری گلکسی اس ۲۱ مهم‌ترین تفاوت سری اس و نوت را برخواهد داشت و اضافه شدن صفحه‌نمایش تاشو به سری نوت می‌تواند وجه تمایز جدید دو سری پرچم‌دار سامسونگ باشد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده