اولین ویدئوی مدل نهایی گلکسی اس ۲۱ پلاس مدل 5G منتشر شد

اولین ویدئوی مدل نهایی گلکسی اس ۲۱ پلاس مدل 5G منتشر شد

در ویدئوی منتشرشده از گلکسی اس ۲۱ پلاس ویژگی‌های ظاهری این گوشی به نمایش درمی‌آید و مشخص می‌شود که از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۸۸ بهره می‌برد.

چند روز پیش یک سری ویدئوی رسمی از گوشی‌های گلکسی اس ۲۱ منتشر شد و امروز اولین ویدئوی رسمی گلکسی اس ۲۱ پلاس مدل 5G فاش شده است. این ویدئو در کانال یوتیوب Random Stuff 2 قرار گرفته و ظاهر این گوشی را از نزدیک نشان می‌دهد.


مانند اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بود، در این ویدئو مشخص است که صفحه‌نمایش گوشی حاشیه‌های بسیار کمی دارد. فردی که ویدئو را منتشر کرده است، بسیار تحت تأثیر این گوشی قرار گرفته؛ اما به این موضوع اشاره می‌کند که رنگ عکس‌های ثبت‌شده با آن بسیار اغراق‌شده ‌هستند. البته این موضوع چندان عجیب نیست؛ چرا که با مدل نهایی گوشی روبه‌رو نیستیم و فرم‌ویر نهایی برای آن منتشر نشده است.

در این ویدئو گیک‌بنچ ۵ روی گوشی اجرا می‌شود و نشان می‌دهد این مدل به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۸۸ مجهز شده است. گلکسی اس ۲۱ پلاس در حالت تک‌هسته‌ای امتیاز ۱۱۱۵ و در حالت چند هسته‌ای امتیاز ۳۳۲۶ کسب کرده است. انتظار می‌رود این امتیازها در مدل نهایی بیشتر باشد.

اکانت یوتیوب Random Stuff 2 در ویدئویی دیگر، گلکسی اس ۲۱ پلاس را با آیفون ۱۲ مقایسه کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده