احتمالا گلکسی اس 30 سامسونگ زودتر از زمان پیش‌‌بینی‌شده عرضه می‌شود

احتمالا گلکسی اس 30 سامسونگ زودتر از زمان پیش‌‌بینی‌شده عرضه می‌شود

سامسونگ باتوجه‌به فرصت‌های بازار و برای حفظ جایگاهش به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌های هوشمند، ممکن است سری بعدی گوشی‌های پرچم‌دارش را زودتر از زمان مقرر معرفی کند.

به‌گزارش رسانه‌ی Maeil Business، عرضه‌ی سری‌های‌ گلکسی اس ۳۰ سامسونگ (Samsung Galaxy S30) یک‌ ماه زودتر از زمان‌پیش‌بینی‌شده اتفاق می‌افتد. گفته می‌شود گلکسی اس ۳۰ تا پایان ژانویه‌ی ۲۰۲۱ و پس از رویداد آنپکد سامسونگ در فوریه دردسترس کاربران قرار می‌گیرد و در برخی از مناطق چند روز تأخیر داشته باشد و در اوایل فوریه روانه‌ی بازار شود.

پیش‌بینی‌های رسانه‌ی کره‌ای حاکی از این است سری‌های گلکسی اس ۳۰ (اس ۲۱) پیش از زمان رونمایی گلکسی اس ۲۰ سامسونگ، در ۱۱ فوریه (۲۲ بهمن) امسال و پیش از مارس ۲۰۲۱ به بازار خواهند آمد.

کنگره‌ی جهانی موبایل که در بارسلونا برگزار می‌شود، تا اواخر جون ۲۰۲۱ به‌تأخیر افتاده است؛ اما به‌نظر نمی‌رسد تأخیر برگزاری این مراسم روی تصمیم سامسونگ برای عرضه‌ی زودهنگام سری جدید خانواده‌ی گلکسی اس تأثیرگذار داشته باشد و دلیل اصلی این کار می‌تواند به فرصت‌های کسب‌وکاری مرتبط باشد.

رسانه‌ی Maeil Business ادعا می‌کند که سامسونگ باتوجه‌به مشکلات اخیر هواوی، به‌نفع برندش زمان عرضه‌ی محصول جدید را تغییر داده است. تحریم‌های شدیدی که ایالت متحده بر هواوی اعمال کرده، وضعیت سختی پیش روی شرکت چینی گذاشته و عملکرد آن را تحت‌تأثیر قرار است.

در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۲۰، سامسونگ توانست عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌ را از هواوی پس بگیرد. همان‌طورکه می‌دانید، آوریل امسال، هواوی اولین‌بار جایگاه سامسونگ را در بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی هوشمند تصاحب و سهم بیشتری از این بازار را ازآنِ خود کرد. درواقع، سامسونگ با عرضه‌ی زودهنگام مدل‌های جدید خانواده‌ی گلکسی اس سعی می‌کند جایگاهش را بازار گوشی‌های هوشمند حفظ کند.

ماه مه امسال، رسانه‌ها از عملکرد ضعیف‌ و مشکلاتی در یکی از مدل‌های سری گلکسی اس ۲۰ خبر دادند. این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ برای ارتقای آمار فروش گوشی‌های پرچم‌دارش تلاش کند. شرکت کره‌ای فعلا تاریخ عرضه‌ی جدیدترین گوشی پرچم‌دارش را رسما اعلام نکرده است؛ اما به‌نظر می‌رسد به‌زودی رونمایی آن‌ها را شاهد باشیم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده