شیائومی تصاویر دوربین می CC9 پرو را با تمرکز روی قابلیت های زوم منتشر کرد

شیائومی تصاویر دوربین می CC9 پرو را با تمرکز روی قابلیت های زوم منتشر کرد

شیائومی تصاویر ثبت‌شده‌ با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی گوشی می CC9 پرو را با تمرکز روی قابلیت‌های زوم منتشر کرده است.

هدف گوشی شیائومی CC9 پرو، برتری در عملکرد دوربین است؛ این گوشی ۵ دوربین، ازجمله حسگر اصلی ۱۰۹ مگاپیکسلی و یک دوربین تله‌فوتو با زوم اپتیکال ۵ برابری داردگوشی هوشمند CC9 پرو در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) معرفی خواهد شد؛ اما شیائومی با انتشار نمونه‌های تصاویر دوربین آن، نشان داد کارزار تبلیغاتی خود را برای این محصول از هم‌اکنون آغاز کرده است.

عکس‌های موردبحث روی قابلیت زوم گوشی مورد نظر متمرکز شده‌اند. در عکس اول، مزارع برنج لانگجی (Longji) را می‌بینیم و در عکس دوم همان صحنه را با زوم ترکیبی ده برابری شاهد هستیم. در عکس بعد، سفیر برند شیائومی را می‌بینیم؛ این عکس با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی گرفته‌ شده، تصویر بعد که بزر‌گ‌شده‌ی تصویر قبل است، فقط ۰/۸ درصد از تصویر اصلی را نشان می‌دهد.

در عکس زیر، نمای جلوی گوشی CC9 پرو قابل‌مشاهده است. در عکس بعدی نیز می‌توانید نمای پشت این گوشی را ببینید که توسط شیائومی منتشر شده است.

شیائومی cc9 پرو

شیائومی می CC9 پرو

شیائومی در کنار CC9 پرو از یک ساعت هوشمند رونمایی خواهد کرد. متن موجود در تصویر می‌گوید، این محصول «قطعا یک بند هوشمند با صفحه‌نمایش بزرگ» نیست. این بدان معنا است که محصول تازه، عملکرد پیشرفته‌تری نسبت به می بند ۴ دارد.

ساعت هوشمند می

طبق اطلاعات موثق Ice Universe، شیائومی قصد دارد تلویزیون Mi TV 5 را نیز در کنار می CC9 پرو و ساعت هوشمند می رونمایی کند.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید