قیمت پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال گوگل در بازار کانادا فاش شد

قیمت پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال گوگل در بازار کانادا فاش شد

قیمت فاش‌شده‌ی پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال گوگل در بازار کانادا نشان می‌دهد افزایش قیمت جزئی پرچم‌داران جدید گوگل در مقایسه با گوشی هوشمند پرچم‌دار سال گذشته را شاهد خواهیم بود.  

تاکنون اخبار مختلفی درباره‌ی گوشی‌ هوشمند پرچم‌دار جدید گوگل به‌اشتراک گذاشته شده است؛ اما در بین تمامی این اخبار و شایعات، هنوز مشخص نیست گوگل قصد دارد گوشی‌‌های هوشمند پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال را با چه قیمتی به بازار عرضه کند. 

چند روز قبل نیز، . براساس آخرین اخبار، انتظار می‌رود دستگاه‌های جدید در رویداد سالیانه‌ی Made by Google 2019 معرفی شوند؛ رویدادی که قرار است در اکتبر (اواخر مهر) برگزار شود.

با اینکه هنوز تا زمان برگزاری رویداد گوگل بیش از یک هفته زمان باقی‌ مانده، یکی از منابع کانادایی قیمت دستگاه‌های جدید را فاش کرده که نشان می‌دهد باید منتظر گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار گوگل با افزایش قیمت جزئی در مقایسه با دستگاه‌های سال قبل باشیم.

ایوان بلاس، افشاگر معروف، در توییتی قیمت‌ گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال در بازار کانادا را به‌اشتراک گذاشت:

پیکسل ۴ با ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایت: ۱،۰۴۹.۹۵ دلار کانادا (۷۸۸ دلار آمریکا)

پیکسل ۴ با ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت: ۱،۱۹۹.۹۵ دلار کانادا (۹۰۰ دلار آمریکا) 

پیکسل ۴ ایکس ال با ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایت: ۱،۱۹۹.۹۵ دلار کانادا (۹۰۰ دلار آمریکا)

پیکسل ۴ ایکس ال با ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت: ۱،۳۵۹.۹۵ دلار کانادا (۱،۰۵۰ دلار آمریکا) 

گوگل پیکسل ۴

براساس توییت بلاس، پیکسل ۴ گوگل با نمایشگر ۵.۷ اینچی و کمترین ظرفیت حافظه‌ی داخلی با قیمت ۱،۰۴۹.۹۵ دلار کانادا برابر با ۷۸۸ دلار آمریکا به‌بازار عرضه خواهد شد. اگر بخواهیم قیمت این دستگاه را با پیکسل ۳ مقایسه کنیم، پیکسل ۳ با قیمت ۹۹۹ دلار کانادا بدون احتساب تخفیف فروخته می‌شود. با توجه به قیمت‌های به‌اشتراک گذاشته‌شده، با دوبرابرشدن ظرفیت داخلی پیکسل ۴، قیمت دستگاه درحدود ۱۵۰ دلار افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که سال گذشته قیمت پیکسل ۳ با ظرفیت دوبرابر نسخه‌ی پایه، تفاوت قیمت ۱۳۰ دلاری داشت.

پیکسل ۴ ایکس ال با ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۱،۱۹۹.۹۵ دلار کانادا (۹۰۰ دلار آمریکا) به بازار عرضه خواهد شد. این در حالی است که پیکسل ۳ ایکس ال با قیمت ۱،۱۲۹ دلار فروخته می‌شود. با افزایش ظرفیت حافظه‌ی داخلی دستگاه به ۱۲۸ گیگابایت، قیمت آن ۱۵۰ دلار کانادا افزایش پیدا می‌کند.

اختلاف قیمت ۵۰ دلار کانادایی در عمل رقم چندانی نیست و می‌توان این تفاوت قیمت را به نوسانات ناچیز نرخ ارز بین دلار آمریکا و دلار کانادا در یک سال گذشته ربط داد. البته در نظر داشته باشید قیمت‌گذاری کانادایی نشان‌دهنده‌ی قیمت گوشی‌های هوشمند گوگل در بازارهای ایالات متحده یا سایر بازارهای جهانی نیست.

گوشی هوشمند پیکسل ۳ در بازار ایالات متحده با قیمت پایه‌ی ۷۹۹ دلار فروخته می‌شود و نسخه‌ی با ظرفیت حافظه‌ی داخلی بیشتر و دوبرابری درحدود ۱۰۰ دلار گران‌تر است. همچنین، پیکسل ۳ ایکس ال نیز با قیمت پایه‌ی ۸۹۹ دلار در دسترس کاربران است. احتمالا گوشی‌های هوشمند جدید گوگل با قابلیت‌های جدیدی به بازار عرضه خواهند شد. پیش‌تر گفته شده بود 

منبع 9to5google
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده