قابلیت عکاسی دیپ فیوژن همراه با نسخه بتا iOS 13.2 از راه رسید

قابلیت عکاسی دیپ فیوژن همراه با نسخه بتا iOS 13.2 از راه رسید

قابلیت دیپ فیوژن که همراه با گوشی‌های آیفون ۱۱ معرفی شد، هم‌اکنون در نسخه‌ی بتا iOS 13.2 دردسترس برخی افراد قرار گرفته است.

اپل ماه گذشته در رویداد معرفی گوشی‌های خانواده‌ی آیفون ۱۱، فناوری جدیدی در حوزه‌ی دوربین با نام دیپ فیوژن (Deep Fusion) را رونمایی کرد. این قابلیت قبل از زدن دکمه‌ی شاتر، با چهار فریم و بعد از زدن آن، با چهار فریمو درنهایت، با یک فریم دیگر با نوردهی طولانی عکس‌برداری می‌کند. موتور عصبی هشت‌هسته‌ای بهترین فریم‌ها را انتخاب و عکس HD‌R باکیفیتی ایجاد می‌کند.

تصاویر به‌دست‌آمده بسیار دقیق‌تر و واضح‌تر و طبیعی‌تر به‌نظر می‌رسند. بخش یادگیری ماشین در پردازنده‌ی عصبی بسته به اینکه منظره مربوط به آسمان یا شاخ‌و‌برگ درختان یا رنگ پوست باشد، تصویر گرفته‌شده را تجزیه‌وتحلیل می‌کند. ناگفته نماند ساختار و تناژ رنگی براساس نسبت‌های به‌دست‌آمده ازطریق واحد عصبی پردازنده‌ی A13 است.

قابلیت دیپ فیوژن فقط با گوشی‌های جدید، یعنی آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس سازگار است.

دیپ فیوژن با نسخه‌ی 13.2 iOS عرضه خواهد شد و توسعه‌دهندگانی که به آی‌اواس بتا دسترسی دارند، می‌توانند هم‌اکنون این ویژگی را امتحان کنند. همچنین، کسانی که به نسخه‌ی بتا دسترسی عمومی دارند، می‌توانند به‌زودی آن را تجربه کنند. دیپ فیوژن علاقه‌مندان اپل را هیجان‌زده کرده است؛ چراکه آنان منتظرند ببینند در سه‌گانه‌ی آیفون ۱۱، این قابلیت چه عکس‌هایی خلق خواهد کرد.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده