سامسونگ در حال آزمایش اندروید Q برای گلکسی اس 10 است

یک‌شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
اخبار منتشرشده‌ی سامسونگ نشان‌دهنده‌ی این است که فرایند آزمایش اندروید Q برای گلکسی اس 10 آغاز شده است.
تبلیغات

گوگل هنوز نسخه‌ی نهایی اندروید Q را منتشر نکرده است و حتی نام جدیدترین نسخه‌ی اندروید را نیز به‌طورکامل نمی‌دانیم؛ اما اخبار حاکی از آن است که سامسونگ به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان نرم‌افزار و سخت‌افزار موبایل، پیش از انتشار رسمی، این سیستم‌عامل را دراختیار گرفته است.

گوگل و سامسونگ درباره‌ی انتشار نسخه‌های مختلف اندروید تجربه‌های بسیاری دارند که ازجمله‌ی آن‌ها می‌توان به انتشار زودتر از برنامه‌ی اندروید پای (Pie) برای گوشی‌های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس اشاره کرد.

با تمام این‌ها نمی‌توان دقیق گفت سامسونگ چقدر روی توسعه‌ی اندروید Q برای گوشی‌های آینده‌اش کار کرده است. ضمن اینکه اطلاعات چندانی نیز از نسخه‌ی جدید سیستم‌عامل اندروید با نام احتمالی اندروید Q نداریم و تنها می‌دانیم سامسونگ در این نسخه از رابط کاربری 2.0 One UI استفاده خواهد کرد.

دیدگاه شما درباره‌ی نسخه‌ی آینده‌ی اندروید و استفاده از آن در گلکسی اس 10 سامسونگ چیست؟ قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات