رندرهای جدید و تصاویری از محافظ نمایشگر گوگل پیکسل 4 رویت شد

رندرهای جدید و تصاویری از محافظ نمایشگر گوگل پیکسل 4 رویت شد

تصاویر منتشرشده از محافظ نمایشگر گوگل پیکسل ۴، طراحی دستگاه و تفاوت اندازه‌ی این دستگاه با پیکسل ۴ ایکس ال را نشان می‌دهد. 

اواسط تیرماه،  آخرین اخبار حاکی از انتشار رندرهای جدیدی از گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴ است که ابعادی کوچک‌تر از گوگل پیکسل ۴ ایکس ال دارد.

رندرهای به‌اشتراک گذاشته‌شده از سوی @OnLeaks تفاوت ابعاد دو گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴ و گوگل پیکسل ۴ ایکس ال را نشان می‌دهد. البته تمرکز اصلی رندرهای منتشرشده به گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴ معمولی مربوط می‌شود.

گوگل پیکسل 4

همان‌طور که در تصاویر نشان داده شده است، تفاوت چندانی بین طراحی دو دستگاه وجود ندارد. گوشی هوشمند گوگل پیکسل ۴ وانیلی، نسخه‌ی کوچکتر گوگل پیکسل ۴ ایکس ال است. در هر دو دستگاه خبری از بریدگی بالای نمایشگر یا روزنه‌ی دوربین سلفی وجود ندارد. رندرهای منتشرشده براساس شایعه‌هایی که در مورد این دو گوشی هوشمند به‌اشتراک گذاشته شده، طراحی شده‌اند و هنوز برخی مشخصات دستگاه‌ها از جمله موقعیت قرارگیری اسپیکر استریو نامشخص است.

Ice Universe در کنار رندرها، دو تصویر مربوط به محافظ نمایشگر گوشی‌های هوشمند گوگل پیکسل ۴ و گوگل پیکسل ۴ ایکس ال به‌اشتراک گذاشته که دارای سه بریدگی مربوط به دوربین است و انتظار می‌رود دو بریدگی مربوط به دوربین معمولی و بریدگی سوم مربوط به حسگر تشخیص چهره پیشرفته باشد. باتوجه به تصویر، بریدگی در سمت راست بالای محافظ نمایشگر دیده می‌شود که مشخص نیست به چه منظور طراحی شده است. بریدگی وسط محافظ نمایشگر نیز به بلندگوی دستگاه مربوط می‌شود.

انتظار می‌رود گوگل پیکسل ۴ با نمایشگر ۵.۶ اینچی (۱۴۷ در ۶۸.۹ در ۸.۲ میلی‌متر، قسمت دوربین پشتی ۹.۳ میلی‌متر) به بازار عرضه شود. گوشی‌های جدید گوگل نیز از حاشیه‌ی بزرگی برخودار خواهند بود. گوشی‌های هوشمند جدید گوگل بدون جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری معرفی خواهند شد و باتوجه به طراحی عمودی سنسورهای دوربین، به‌نظر می‌رسد باید منتظر دستگاهی با شناسه‌ی فیس آیدی باشیم.

پیش‌تر شایعه شده بود که گوگل قصد دارد درنهایت پروژه‌ی سولی را به بخش سخت‌افزار خود اضافه کند. اواخر اسفندماه گفته شد که . این پروژه‌ی مبتنی بر رادار، می‌‌تواند حرکات و ژست‌‌های دست را ردیابی کند. گوگل، نخستین بار این پروژه را در کنفرانس گوگل I/O منتشر کرد و اکنون منتظر اخبار جدیدی در مورد این پروژه‌ی گوگل هستیم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده