سامسونگ در حال آماده‌سازی نسخه کوچک‌تر گلکسی نوت 10 است

سامسونگ در حال آماده‌سازی نسخه کوچک‌تر گلکسی نوت 10 است

براساس گزارش‌های منتشرشده، کره‌ای‌ها در حال آماده‌سازی نسخه‌ی کوچک‌تری از گلکسی نوت ۱۰ هستند. این نسخه برای کاربرانی که به نمایشگر بزرگ‌تر علاقه‌ای ندارند جذاب خواهد بود.

پس از معرفی پرچم‌دارهای خانواده‌ی گلکسی اس ۱۰، اکنون کره‌ای‌ها می‌توانند روی دومین پرچم‌دار خود برای سال ۲۰۱۹، یعنی گلکسی نوت ۱۰ تمرکز کنند. براساس گزارش‌هایی که منبع آن‌ها به کره‌جنوبی بازمی‌گردد، غول دنیای گوشی‌های هوشمند در حال آماده‌سازی نسخه‌ی کوچک‌تری از گلکسی نوت ۱۰ است.

در صورت تبدیل شدن این شایعه به واقعیت، برای اولین‌بار شاهد ارائه‌ی دو گونه‌ی مختلف از پرچم‌دارهای خانواده‌ی نوت خواهیم بود. باتوجه‌به معرفی گلکسی اس ۱۰ در چهار مدل مختلف، عرضه‌ی مدل‌های مختلف نوت ۱۰ نیز چندان دور از ذهن نخواهد بود. بر این اساس، احتمالا کره‌ای‌ها در نظر دارند تا موفقیت گلکسی اس ۱۰ ای را با نسخه‌ی کوچک‌تر گلکسی نوت ۱۰ تکرار کنند.

galaxy s10e samsung / گلکسی اس ۱۰ ای

گلکسی اس ۱۰ ای

بنابر گزارش‌ها، نسخه‌ی کوچک‌تر نوت ۱۰ در بازارهایی خاص، به‌ویژه اروپا معرفی خواهد شد. این محصول می‌تواند برای آن دسته از کاربرانی جذاب باشد که با گوشی‌های بسیار بزرگ احساس راحتی نمی‌کنند. گفته می‌شود که در نسخه‌ی اصلی نوت ۱۰، همانند مدل 5G گلکسی اس ۱۰، از نمایشگر ۶.۷ اینچی استفاده خواهد شد؛ اما نسخه‌ی کوچک‌تر، مانند گلکسی نوت ۹، به نمایشگری ۶.۴ اینچی تجهیز می‌شود.

براساس گزارش منتشرشده، سامسونگ قطعات لازم برای ساخت نسخه‌ی ۶.۴ اینچی گلکسی نوت ۱۰ را به‌صورت جداگانه از تأمین‌کنندگان خود دریافت کرده است. غول کره‌ای با این محصول، گروه خاصی از کاربران را هدف قرار داده که خواهان استفاده از نوت ۱۰ با نمایشگر بزرگ‌تر نیستند. نباید فراموش کنیم که کره‌ای‌ها در رابطه با گلکسی اس ۱۰ ای نیز از همین فرمول استفاده کردند و تاکنون نیز موفق بوده‌اند. باتوجه‌به استقبال کاربران و نقدهای مثبت دریافت‌شده توسط گوشی سامسونگ گلکسی S10e، ارائه‌ی نسخه‌ای کوچک‌تر و ارزان‌تر از نوت ۱۰ منطقی جلوه می‌کند.

هرچند گزارش‌های منتشرشده در رابطه با ارائه‌ی گلکسی نوت ۱۰ در دو اندازه‌ی مختلف فعلا در حد شایعه هستند؛ اما محدود کردن نسخه‌ی کوچک‌تر به بازارهای خاص چندان منطقی به‌نظر نمی‌رسد. در عین حال، احتمال قوی‌تری نیز وجود دارد که سامسونگ نوت ۱۰ را در گونه‌های مختلف با پشتیبانی از شبکه‌های 4G و 5G عرضه کند.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده