تصویر پنل پشتی پی 30 هواوی به همراه رنگ‌بندی گوشی فاش شد

سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
مطالعه 3 دقیقه
دی‌برند که شرکتی در حوزه‌ی تولید اسکین و قاب برای گوشی‌های هوشمند است، اخیرا تصاویر مربوط‌به هواوی پی ۳۰ را در آستانه‌ی رونمایی این گوشی منتشر کرده است.
تبلیغات

هواوی پی ۳۰ جدیدترین پرچم‌دار چینی‌ها است که طبق اعلام رسمی، امروز ۲۶ مارس ۲۰۱۹ (مصادف با ۶ فروردین ۱۳۹۸) رونمایی می‌شود. درحالی که چند ساعت تا آغاز مراسم هواوی و رونمایی گوشی هواوی P30 فاصله داریم، دی‌برند (dBrand) صفحه‌ی اختصاصی این گوشی را در وب‌سایتش ایجاد کرده و تصاویری از آن را به‌اشتراک گذاشته است.

البته این نخستین‌باری نیست که شاهد افشای اطلاعات یا تصاویر مربوط‌به پی ۳۰ هستیم. درواقع اخبار مربوط‌به این گوشی طی چند وقت اخیر آن‌چنان زیاد بوده‌اند که با اطمینان می‌توانیم بگوییم تقریبا همه‌چیز را در مورد این گوشی می‌دانیم. مطمئن نیستیم که افشای تمامی این اطلاعات کار خود هواوی برای بالا بردن هایپ باشد، بااین‌حال سخت است باور کنیم که انتشار این حجم از اطلاعات، ناخواسته باشد.

هواوی پی 30 / Huawei P30

براساس آنچه رسانه‌های معتبر می‌گویند، پی ۳۰ هواوی قرار است حداقل ۷۹۰ دلار قیمت داشته باشد. درضمن تصاویر افشاشده‌ی پیشین حاکی از آن هستند که هواوی در پرچم‌دار جدیدش از بریدگی نمایشگر با فرم نیم‌دایره استفاده کرده است.

یکی از مهم‌ترین موارد مربوط‌به هواوی پی ۳۰، دوربین آن است. طبق گزارش‌های اخیر، پی ۳۰ از دوربین سه‌گانه بهره خواهد برد (تصویر منتشره از سوی دی‌برند نیز مهر تاییدی بر این شایعه می‌زند). از طرفی، پی ۳۰ پرو به‌عنوان مدل قوی‌تر پی ۳۰، از چهار دوربین مجزا در پنل پشتی استفاده خواهد کرد.

نکته‌ی جالب دیگر در مورد تصاویر فاش‌شده از سوی دی‌برند، به‌رنگ‌بندی هواوی پی ۳۰ مربوط می‌شود. بر این اساس، گوشی موردبحث در سه رنگ مشکی، آبی گرگ‌و‌میش و شفق قطبی عرضه خواهد شد.

هواوی پی 30 / Huawei P30

شما کاربران محترم می‌توانید برای مشاهده‌ی تمامی مقالات زومیت در مورد هواوی پی ۳۰، به صفحه‌ی اختصاصی این گوشی مراجعه کنید. افزون‌بر‌این، امکان مشاهده‌ی دیگر جزئیات مربوط‌به گوشی نظیر قیمت احتمالی در بانک محصولات زومیت برای‌تان امکان‌پذیر شده است.

واکنش هواوی به رویداد اپل

حساب توییتر هواوی موبایل در اقدامی جالب به رویداد شب گذشته‌ی اپل واکنش نشان داد و خودش را برای رونمایی پی ۳۰ آماده کرد. در توییت موردبحث، هواوی ضمن استفاده از هشتگ RewriteTheRules (بازنویسی قوانین)، رویداد اپل را کم‌اهمیت جلوه داده و اعلام کرده که اکنون برای رویداد اصلی آماده می‌شویم. 

هواوی پی ۳۰ پرو ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز رونمایی می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار مربوط‌به این گوشی، امروز زومیت را دنبال کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات