رویداد معرفی گوشی‌های جدید سری گلکسی A در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه برگزار می‌شود

رویداد معرفی گوشی‌های جدید سری گلکسی A در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه برگزار می‌شود

سامسونگ در تاریخ ۱۰ آوریل برابر با ۲۱ فروردین‌ماه، رویداد رونمایی از گوشی‌های هوشمند جدید سری گلکسی A را برگزار خواهد کرد.

باتوجه به اینکه غول فناوری کره‌ای تاریخی را برای رویدد بعدی خود در ماه آینده‌ی میلادی درنظر گرفته است، انتظار می‌رود فروردین‌ماه شاهد معرفی گوشی‌های هوشمند جدیدی از سری گلکسی A سامسونگ باشیم.

سامسونگ قصد دارد در تاریخ ۱۰ آوریل برابر با ۲۱ فروردین‌ماه از گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A90 و دو گوشی هوشمند دیگر از این سری را معرفی کند. پیش‌تر شایعه‌هایی مطرح شده بود که کره‌ای‌ها قصد دارند دو گوشی‌های هوشمند گلکسی A20 و گلکسی A40 را معرفی کنند، درنتیجه ممکن است گوشی‌های هوشمند دیگری که در این رویداد معرفی می‌شوند، این دو باشند.

گلکسی A90

اواسط اسفندماه امسال نیز  بهره خواهد برد. طبق اطلاعات پیشین . باتوجه به اطلاعیه‌ی رسمی سامسونگ، به‌نظر می‌رسد باید منتظر گوشی‌های هوشمند تمام صفحه باشیم که از سه طرف نمایشگر بدون حاشیه دارند.

گوشی هوشمند گلکسی A90 سامسونگ قرار است بالارده‌ترین محصول سری A باشد. گمانه‌زنی‌‌های پیشین حاکی از آن است که . براساس اخبار غیررسمی منتشرشده‌ی قبلی، انتظار می‌رود گلکسی A90 با تراشه‌ای در سطح تراشه‌ی گوشی‌های پرچم‌دار به بازار عرضه شود. به‌نظر می‌رسد رویداد بعدی سامسونگ در بانکوک، میلان و سائوپائولو برگزار شود. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده