سه مدل گوشی‌ هوشمند HTC آپدیت اندروید 9 پای دریافت می‌کنند

چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
HTC اعلام کرده که قصد دارد در اوایل سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ به‌روزرسانی اندروید ۹ را برای سه مدل از گوشی‌های خود عرضه کند.

با اینکه گوگل هر لحظه ممکن است اولین پیش‌نمایش از نسخه توسعه‌دهندگان اندروید Q را منتشر کند؛ اما هنوز شرکت‌هایی مانند HTC وجود دارند که سخت تلاش می‌کنند تا اندروید پای را برای دستگاه‌های خود عرضه کنند. شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی اکنون اعلام کرده است که تا قبل از ماه ژوئن (خرداد) آخرین نسخه موجود اندروید، یعنی پای را برای سه مدل از گوشی‌های هوشمند خود ارائه خواهد کرد.

HTC در ۱۱ مارس ۲۰۱۹ اعلام کرد:

«ما قصد داشتیم به‌روزرسانی اندروید ۹ را برای دستگاه‌های خود عرضه کنیم. اچ‌تی‌سی هم‌اکنون در تلاش است تا مطمئن شود به‌روزرسانی اندروید پای روی گوشی‌هایش قابل اجرا است و انتظار داریم که به‌روزرسانی این نسخه از اندروید روی مدل‌های U11+، U11 و +U12 در اوایل سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ منتشر شود. زمان دقیق عرضه این به‌روزرسانی در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود.»

اگر این سه مدل از گوشی‌های اچ‌تی‌سی اندروید پای را دریافت کنند، به HTC U11 Life می پیوندند که در نوامبر ۲۰۱۸ نسخه اندروید پای را دریافت کرد. این گوشی در حال حاضر تنها مدل از گوشی‌های اچ‌تی‌سی است که آخرین نسخه اندروید را دریافت کرده است. به‌هرحال امیدواریم که HTC تا پایان سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹ به قولش عمل کند.

مطالب مشابه

نظرات