گلکسی اس 10 نسخه‌ای ارزان‌قیمت با صفحه‌نمایش تخت 5.8 اینچی خواهد داشت

گلکسی اس 10 نسخه‌ای ارزان‌قیمت با صفحه‌نمایش تخت 5.8 اینچی خواهد داشت

شایعات زیادی درباره‌ی گوشی‌های پرچمدار سامسونگ مطرح شده است. یکی از آن‌ها این است که گلکسی اس 10 (Galaxy S10) از صحفه‌نمایش ۵.۸ اینچی بهره می‌برد و ارزان‌قیمت است.

امروز، گزارشی درباره‌ی تغییر تأمین‌کنندگان مواد آلی برای نمایشگر‌های جدید گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ منتشر شده است. یکی از اطلاعات مهم این گزارش آن است که سامسونگ قصد دارد Galaxy S10 را در سه نسخه و با سه صفحه‌نمایش متفاوت روانه‌ی بازار کند.

این سه نسخه عبارت است از:

  • ۱. مدلی استاندارد با صفحه‌نمایش تخت ۵.۸ اینچی؛
  • ۲. مدلی بالا‌رده با صفحه‌نمایش منحنی با همان اندازه ۵.۸ اینچی؛
  • ۳. نسخه‌ای پر‌فروش و پر‌طرفدار با صفحه‌نمایشی ۶.۲ اینچی مانند گلکسی اس 9 پلاس (Galaxy S9 Plus).

این غول کره‌ای امسال از سری M8 در نمایشگر‌ گوشی‌های گلکسی اس ۹، اس ۹ پلاس و نوت ۹ استفاده کرده است. به‌هر‌حال، سامسونگ قصد دارد در مدل‌های جدیدش از نسل جدید پنل‌های OLED خود، به‌نام M9 بهره گیرد. این شرکت درباره‌ی تغییرات و به‌روزرسانی‌های انجام‌شده در سری M9، به استفاده از شکل‌های جدید مواد آلی در ساخت آن اشاره کرده است. به‌عنوان مثال، مواد آلی برای رنگ قرمز را شرکت شیمیایی چندملیتی آمریکایی دی‌اُدبلیو (DOW) به‌جای شرکت داکسان نئولوکس (Duksan Neolux) تأمین می‌کند. داکسان نئولوکس تأمین‌کننده فعلی مواد برای دیود آلی منتشرکننده رنگ قرمز است. 

به نظر شما این بدان معنی است که پیشرفت‌های زیادی در پنل‌های با‌شکوه OLED سامسونگ از نظر روشنایی و وسعت رنگ و خصوصیات دیگر صفحه‌نمایش در سه نسخه گلکسی اس 10 شاهد خواهیم بود؟ برای پاسخ به این سؤال باید منتظر بمانیم تا آزمون‌هایی روی آن انجام شود؛ اما اکنون اطمینان داریم سامسونگ گلگسی اس 10 را با نسخه‌ای پایه عرضه خواهد کرد که ارزان‌قیمت است و از صفحه‌نمایش تخت بهره می‌برد.  

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده