هواوی میت 20 با دوربین سه‌گانه معرفی می‌شود

هواوی میت 20 با دوربین سه‌گانه معرفی می‌شود

با توجه به آخرین تصویر فاش‌شده از هواوی میت ۲۰، انتظار می‌رود این گوشی هوشمند با بریدگی کوچک بالای نمایشگر و دوربین سه‌گانه معرفی شود.

هفته‌ی گذشته، . نوبتی هم که باشد، این‌بار نوبت نسخه‌ی معمولی و ارزان‌قیمت هواوی میت ۲۰ است تا طراحی ظاهری و مشخصاتش در مقام مقایسه با هواوی میت ۲۰ پرو قرار گیرد.   

با نگاهی به پنل جلویی هواوی میت ۲۰، متوجه تفاوت‌های طراحی آن با هواوی میت ۲۰ پرو می‌شویم. هواوی میت ۲۰، به‌جای بهره بردن از نمایشگر ۶.۳ اینچی AMOLED و دارای خمیدگی در لبه‌ها، دارای نمایشگر ۶.۵ اینچی کاملا مسطح LCD خواهد بود. 

از زاویه‌‌ی طراحی حاشیه‌ نیز، به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی معمولی حاشیه‌ی باریک‌تری نسبت به نسخه‌ی پرو داشته باشد. حاشیه‌ی دو طرف نسخه‌ی هواوی میت ۲۰، بسیار باریک است و همچنین دارای بریدگی بالای نمایشگر بسیار کوچک و قطره‌ای شکل است. در این بریدگی بسیار کوچک، دوربین سلفی و سنسور مجاورتی قرار دارد.

هواوی میت 20

متاسفانه با توجه به ابعاد کوچک بریدگی بالای نمایشگر، Huawei Mate 20 از فناوری تشخیص چهره سه‌بعدی برخوردار نیست. با نگاهی به پنل پشتی گوشی متوجه می‌شویم که هواوی میت ۲۰ و Huawei Mate 20 Pro دقیقا طراحی مشابهی دارند. از نظر مشخصات، فقط از یک نظر با یکدیگر تفاوت خواهند داشت؛ این ویژگی متمایزکننده، اسکنر اثر انگشت زیر نمایشگر در هواوی میت ۲۰ پرو است. پیشتر نیز گفته شده بود که 

huawei mate 20

هواوی میت ۲۰ پرو از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر بهره می‌برد. اسکنر اثر انگشت در پنل پشتی، دقیقا در قسمت پایین ماژول دوربین سه‌گانه قرار گرفته است. ماژول دوربین سه‌گانه‌، شامل یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی، یک دوربین تک رنگ  ۱۲ مگاپیکسلی و همچنین دوربین جدید ۸ مگاپیکسلی است. 

هواوی میت ۲۰ پرو از تراشه‌ی کرین ۹۸۰ و ظرفیت حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی بهره می‌برد. انتظار می‌رود حداقل ظرفیت حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایت داشته باشد. با این وجود، گران‌قیمت‌ترین نسخه‌ی آن از حافظه‌ی رم ۸ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۵۱۲ گیگابایتی بهره خواهد برد. علاوه‌بر این انتظار می‌رود هواوی میت ۲۰ با شروع قیمت  ۷۵۰ یورو در اروپا به‌فروش برسد. پیشتر گفته شد که 

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید