هواوی میت 20 پورشه دیزاین احتمالا در دست ساخت است

هواوی میت 20 پورشه دیزاین احتمالا در دست ساخت است

ظاهرا هواوی قصد دارد امسال نیز در کنار رونمایی از میت ۲۰، نسخه‌ی پورشه دیزاین این گوشی هوشمند را معرفی کند.

از اواخر سال ۲۰۱۶ تاکنون، هواوی به‌لطف قراردادی که با شرکت آلمانی Porsche Design منعقد کرده، در تعدادی از گوشی‌های سری Mate خود از جمله هواوی میت ۹ پورشه دیزاین و میت RS پورشه دیزاین، از مدل ویژه‌ای با نام این شرکت استفاده کرده است. حال در فاصله‌ی حدود یک ماه مانده تا رونمایی رسمی از پرچمدار جدید هواوی، گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که براساس آن‌ها، هواوی قصد دارد در کنار میت ۲۰، از میت ۲۰ پورشه دیزاین هم رونمایی کند.

طبق اطلاعات‌ منتشرشده از سوی رولند کوانت (افشاگر باسابقه)، گوشی Huawei Mate 20 Porsche Design دارای کدنام Everest خواهد بود که البته از سوی برخی کارکنان داخلی شرکت هواوی، با کدنام EVR-xxxx خطاب می‌شود. تا لحظه‌ی نگارش این خبر، متاسفانه هیچ‌گونه اطلاعاتی در رابطه با ویژگی‌های این گوشی منتشر نشده است.

به‌احتمال قوی در میت ۲۰ پورشه دیزاین شاهد پردازنده‌ی کرین ۹۸۰، ۵۱۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۶ گیگابایت رم خواهیم بود. در کنار این‌ها، وجود دوربین اصلی سه‌گانه در گوشی لوکس هواوی، بسیار محتمل خواهد بود. همچنین گفته می‌شود که دوربین اصلی میت ۲۰ پورشه دیزاین برخلاف میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو، به‌صورت عمودی روی بدنه قرار خواهد گرفت.

هواوی میت RS پورشه دیزاین

هواوی میت ۱۰ پورشه دیزاین

گفته می‌شود در میت ۲۰ پورشه دیزاین، شاهد نمایشگر منحنی OLED به‌همراه حسگر اثرانگشت یکپارچه با آن خواهیم بود؛ گفتنی است که هواوی در گوشی میت آر اس پورشه دیزاین هم از همین حسگر و نمایشگر، استفاده کرده بود. با همه‌ی این‌ها، انتظار می‌رود که در میت ۲۰ پورشه دیزاین برخلاف میت RS پورشه دیزاین، شاهد حسگر اثرانگشت ثانویه در قسمت پشتی گوشی، نباشیم. در ضمن، نمایشگر این گوشی، بریدگی نخواهد داشت. 

هواوی میت ۲۰ پورشه دیزان همچون میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو به‌احتمال بسیار زیاد در رویداد ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) این شرکت در شهر لندن معرفی خواهد شد. تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که این گوشی، قیمتی معادل ۲٬۰۰۰ دلار داشته باشد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده