رندرهای مفهومی جدید سرفیس فون دستگاهی دومنظوره را نشان می‌دهند

رندرهای مفهومی جدید سرفیس فون دستگاهی دومنظوره را نشان می‌دهند

در جدیدترین رندرهایی که توسط یکی از معتبرترین منابع ساخته شده است، سرفیس فون در دو حالت لپ‌تاپ و گیمینگ به نمایش کشیده شده است.

بر اساس ادعای سایت ورج، نمونه‌ی اولیه‌ی سرفیس فون که تا تولید آن چیزی نمانده است، شباهت بسیاری به رندر مفهومی ساخته شده توسط دیوید بریر (David Breyer) دارد. این رندر بر اساس پتنت‌های متعدد و مفصل شرکت مایکروسافت تهیه شده بود.

حالا دیوید بار دیگر اقدام به تهیه‌ی تصاویر رایانه‌ای جدیدی کرده است که دستگاه افسانه‌ای مایکروسافت را به شکل یک دستگاه دومنظوره نشان می‌دهد که ضمن پشتیبانی از حالت لپ‌تاپ، قابلیت تبدیل به دستگاه گیمینگ را دارد.

در حالت لپ‌تاپ، قسمت پایین دستگاه، شکل کیبورد به خود می‌گیرد و میانبرهای بسیاری را نظیر آن‌چه در تاچ‌بار اپل سراغ داریم ارائه می‌دهد.

رندر سرفیس فون

از سوی دیگر، در حالت گیمینگ، کیبورد با یک دسته‌ی بازی مجازی جایگزین می‌شود تا انعطاف‌پذیری کیبورد مجازی نسبت به کیبورد فیزیکی را به عنوان یک برتری به رخ بکشد.

سرفیس فون

البته، هنوز کسی نمی‌داند که در نهایت مایکروسافت چه محصولی با چه قابلیت‌ها و شکل و شمایلی را عرضه خواهد کرد؛ اما چند طرح‌ مفهومی این‌چنینی قبلا از لنوو و ایسوس نیز دیده‌ شده است و به همین جهت انتظار می‌رود اگر مایکروسافت هم چنین محصولی عرضه نکند، یکی از شرکت‌های حوزه‌ی فناوری این کار را انجام خواهد داد.

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده