احتمال عرضه گوشی هوشمند با برند پالم

جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
به‌ نظر می‌رسد شرکت چینی تی‌سی‌اِل در نظر دارد طی سال جاری میلادی یک گوشی هوشمند تحت برند پالم و با همکاری ورایزن عرضه کند.
تبلیغات

احتمالا در نیمه‌ی دوم سال جاری یک گوشی هوشمند با برند پالم توسط اپراتور ورایزن ارائه خواهد شد. این گزارش تأییدکننده‌ی گزارش دیگری است که در ماه آگوست سال گذشته توسط نشریه‌ی هلندی Android Planet منتشر شد و ادعا می‌کرد که شرکت تی‌سی‌ال قصد دارد یک گوشی هوشمند با برند پالم عرضه کند. با وجود گزارش‌های پیشین که ادعا می‌کردند چینی‌ها برنامه‌ای برای برند پالم ندارند؛ در آن زمان تی‌سی‌ال پاسخی در ارتباط با گزارش مربوط به عرضه‌ی گوشی با برند پالم منتشر نکرد.

به‌جز زمان احتمالی عرضه‌ی این گوشی، جزئیات چندانی در رابطه با این محصول منتشر نشده است. بر اساس گزارش وب‌سایت Android Police، این گوشی از سیستم‌عامل اندروید استفاده خواهد کرد و چینی‌ها برای عرضه‌ی آن به همکار قدیمی پالم، یعنی اپراتور آمریکایی ورایزن روی آورده‌اند. در گذشته این اپراتور اغلب گوشی‌های تولیدشده توسط این برند را به فروش می‌رساند که در این میان می‌توان به Palm Pre 2 اشاره کرد.

Palm Pre 2 / پالم پری ۲

شرکت چینی تی‌سی‌ال که در سال ۲۰۱۵ مالکیت برند پالم را به دست آورد، در تلاش است تا برند باسابقه‌ی بلک‌بری را نیز احیا کند؛ در این مسیر، چینی‌ها روی تجربیات نوستالژیک کاربران حساب باز کرده‌اند؛ تجربیاتی که به دوران پیش از اوج‌گیری شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک و سرویس‌های استریم ویدئو نظیر نتفلیکس بازمی‌گردند. این استراتژی تا حد زیادی برای برند نوکیا موفقیت‌آمیز بوده؛ به‌گونه‌ای که فنلاندی‌ها در جریان دو دوره‌ی اخیر کنگره‌ی جهانی موبایل، نسخه‌های مدرنی از گوشی نوستالژیک نوکیا ۳۳۱۰ و گوشی نوکیا ۸۱۱۰ که خاطرات فیلم «Matrix» را زنده می‌کند عرضه کرده‌اند.

تی‌سی‌ال تاکنون در رابطه با این گزارش‌ها سکوت اختیار کرده و اطلاعاتی منتشر نکرده است؛ اما به‌محض انتشار اطلاعات جدید آن‌ها را بازتاب خواهیم داد. نظر شما در رابطه با احیای برند‌هایی نظیر نوکیا، بلک‌بری و پالم چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات