به‌روزرسانی «سه‌بعدی‌ساز»: به‌ اشتراک‌ گذاشتن مستقیم در فیس‌بوک امکان‌پذیر شد

پنج‌شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
سونی اشتراک‌گذاری تصاویر سه‌بعدی ایجادشده توسط گوشی‌های ایکس زد پریمیوم، ایکس زد وان و ایکس زد وان کامپکت را ممکن کرده است و کاربران می‌توانند تصاویر سه‌بعدی را پس از ایجاد در فیسبوک به اشتراک بگذارند.
تبلیغات

از امروز می‌توانید با گوشی‌های ایکس زد پریمیوم، ایکس زد وان و ایکس زد وان کامپکت سونی، اسکن‌های سه‌بعدی‌ را مستقیماً از «سه‌بعدی‌ساز» به تایم‌لاین فیسبوک خود بفرستید و اولین نفر در بین دوستانتان باشید که در شبکه‌های اجتماعی عکس سه‌بعدی دارد.

این به‌روزرسانی جدید بدین معنا است که کاربران سه‌بعدی‌ساز می‌توانند از طریق قالب پست‌های سه‌بعدی تعاملی فیسبوک، اسکن‌های سه‌بعدی‌ را به‌طور مستقیم با دوستانشان در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک بگذارند. بنابراین هر کسی که پست را در فید خبری‌ می‌بیند، می‌تواند آن را بچرخاند، حرکت دهد و بزرگ یا کوچک کند. این کار دری به دنیای جدیدی از امکانات برای به اشتراک‌ گذاشتن به‌صورت سه‌بعدی می‌گشاید.

هنوز از سه‌بعدی‌ساز استفاده نکرده‌اید؟ با برنامه مختص Xperia، می‌توانید جهان پیرامونتان را به‌صورت سه‌بعدی، درست از روی گوشی هوشمندتان ثبت کنید و افراد و اشیاء را به آواتارهای سه‌بعدی با وضوح بالا تبدیل کنید.

سه‌بعدی‌سازی دیگر منحصر به متخصصان نیست. سه‌بعدی‌ساز سونی به‌منظور در دسترس قرار دادن این قابلیت برای همگان ساخته شده است و اسکن سه‌بعدی را تنها در چند ثانیه انجام می‌دهد و امکان به‌ اشتراک‌ گذاشتن فوری آن را فراهم می‌آورد. برای کاربران کنونی ایکس زد وان،‏ ایکس زد وان کامپکت و ایکس زد پریمیوم که سه‌بعدی‌ساز دارند، این برنامه از طریق گوگل پلی به‌روز خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این رابطه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات